Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы "Дарын" Мемлекеттік жастар сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 қаңтар N 1
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қоғамдық, кәсіби танылуға ие болған, жемісті ғылыми, шығармашылық
және қоғамдық қызметі үшін мыналарға Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы "Дарын" Мемлекеттік жастар сыйлығы берілсін:
Әлтаев Аманжол       - Е. Букетов атындағы
Дүйсенбайұлына         Қарағанды мемлекеттік
университеті оқытушысына
Байсейітов Бахтияр   - Грек-рим күресінен Қазақстан
Бағашарұлына           Республикасы ұлттық құрама
командасының мүшесіне
Ефременко Алексей    - Республикалық Гвардияның
Павловичке             Президент оркестрінің
орындаушысына
Жақып Бауыржан       - Қазақтың Әл-Фараби
Өміржанұлына           атындағы мемлекеттік ұлттық
университеті оқытушысына
Қауықов Сержан       - Қазақ Академиялық опера және
Тоқтарбайұлына         балет театрының жетекші бишісіне
Қожағұлов Тоққожа    - Абай атындағы Алматы
Мұқажанұлына           мемлекеттік университеті оқытушысына
Қосанова Айгүл       - Республикалық Гвардияның
Шоданқызына            Президент оркестрінің
орындаушысына
Қосылбеков Дидар     - "Хабар" Жабық акционерлік
Амантайұлына           қоғамының редакторына
Сәдуақасов Дәрмен    - Л.Гумилев атындағы
Қанатұлына             Еуразиялық университеттің
студентіне
Садықов Махат        - "Хабар" Жабық акционерлік
Кәбірұлына             қоғамы филиалының директорына
Тазабеков Мұхамеджан - Қазақтың Әл-Фараби
Оразбайұлына           атындағы мемлекеттік ұлттық
университетінің аспирантына
Мына құрамдағы авторлар
ұжымына:
Әбен Ерлан           - Қазақстан даму институтының
Мүбәракұлына           вице-президентіне
Спанов Мағбат        - Қазақстан даму институтының
Уарысбекұлына          вице-президентіне
Арын Ризат           - Қазақстан даму институтының
Сансызбайқызына        аға ғылыми қызметкеріне
Машан Мейіржан       - Қазақстан даму институтының
Серікұлына             аға ғылыми қызметкеріне
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О присуждении Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 января 1999 года № 1
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. За плодотворную научную, творческую и общественную деятельность,
получившую общественное, профессиональное признание, присвоить звание
лауреата Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики
Казахстан 1998 года:
Альтаеву Аманжолу            - преподавателю Карагандинского государственного
Дуйсенбаевичу                  университета имени Е.Букетова
Байсеитову Бахтияру          - члену национальной сборной команды
Багашарулы                     Республики Казахстан по греко-римской борьбе
Ефременко Алексею            - солисту Президентского оркестра
Павловичу                      Республиканской Гвардии
Жакып Бауыржану              - преподавателю Казахского государственного
Умиржанулы                     национального университета имени Аль-Фараби
Каукову Сержану              - ведущему танцовщику Казанского
Тохтарбаевичу                  Академического театра оперы и балета
Кожагулову Токкоже           - преподавателю Алматинского государственного
Мукажановичу                   университета имени Абая
Косановой Айгуль Шодановне   - солистке Президентского оркестра
Республиканской Гвардии
Косылбекову Дидару           - редактору Закрытого акционерного общества
Амантаевичу                    "Хабар"
Садвакасову Дармену          - студенту Евразийского университета имени
Канатовичу                     Л.Гумилева
Садыкову Махату              - директору филиала Закрытого акционерного
Кабировичу                     общества "Хабар"
Тазабекову Мухамеджану       - аспиранту Казахского государственного
Оразбаевичу                    национального университета имени Аль-Фараби
Коллективу авторов в составе:
Абен Ерлану Мубаракулы       - вице-президента Института развития Казахстана
Спанова Магбата Уарысбековича - вице-президента Института развития Казахстана
Арын Ризат Сансызбайкызы     - старшего научного сотрудника Института
развития Казахстана
Машан Мейиржана Серикулы     - старшего научного сотрудника Института
развития Казахстана
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)