Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 қаңтар N 9
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заңжобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
P980017_
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің  1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:     реттік нөмірлері 17 және 36 жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 1999 года N 9
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17 Р980000017 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 17 и 36, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан