Ұлттық ғылыми-техникалық орталықтың 1999 жылға арналған бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 қаңтар N 67
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы  Заңын және "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334  P981334_ қаулысын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Ұлттық ғылыми-техникалық орталықтың республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
2. Ұлттық ғылыми-техникалық орталық (келісім бойынша) қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарды әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
27 қаңтардағы
N 67 қаулысымен
бекітілген
Ұлттық ғылыми-техникалық орталықтың республикалық
бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалары мен кіші
бағдарламаларының тізбесі
____________________________________________________________________
N  |     Атауы                   | 1998 жылғы   | 1999 жылғы
|                             |қаржыландыру  | қаржыландыру          |                             |  нысаны      |   нысаны          ____|_____________________________|______________|__________________
1   Жалпы сипаттағы мемлекеттік   Ұстауға             Ұстауға
қызмет көрсетулер
Ақпараттық және ұлттық қауіп.
сіздік саласындағы іргелі
ғылыми зерттеулер
Мемлекеттік мекемелер
Ұлттық ғылыми-техникалық
орталық
Қолданбалы математика институты
Арнайы техникалық зерттеу
институты
Эргономика институты

О перечне программ и подпрограмм Национального научно-технического центра на 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1999 года № 67
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года "О республиканском бюджете на 1999 год" Z980318_ и постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Z980318_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень программ и подпрограмм Национального научно-технического центра, финансируемых из республиканского бюджета.
2. Национальному научно-техническому центру (по согласованию) подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 января 1999 года № 67
Перечень программ и подпрограмм Национального научно-технического
центра, финансируемых из республиканского бюджета
_____________________________________________________________________
№ !        Наименование           !Форма финансирования!Форма финанси!
!                               !в 1998 году         !рования на   !
!                               !                    !1999 год     !
---------------------------------------------------------------------!
1!Государственные услуги общего  !На содержание       !На содержание!
!характера                      !                    !             !
!Фундаментальные научные        !                    !             !
!исследования в области         !                    !             !
!информационной и               !                    !             !
!и национальной безопасности    !                    !             !
!  Государственные учреждения   !                    !             !
!Национальный научно-технический!                    !             !
!центр                          !                    !             !
!Институт прикладной математики !                    !             !
!Институт специального техничес-!                    !             !
!кого исследования              !                    !             !
!Институт эргономики            !                    !             !
_____________________________________________________________________!
(Специалист: Кушенова Д.)