Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 ақпан N 106. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.04. N 297 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1998 жылғы 5 қазандағы N 998  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 35, 319-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "1999 жылдың 30 қаңтарына дейін" деген сөздер "1999 жылдың 28 ақпанына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года N 106. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 апреля 2005 г. N 297
Сноска. Утратило силу   постановлением   Правительства РК от 04.04.2005 N 297 (порядок введения в действие см.   п. 2 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998  P980998_  "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 35, ст. 319) следующее изменение:
в пункте 1 слова "до 30 января 1999 года" заменить словами "до 28 февраля 1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан