Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 ақпан N 107
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы" 1998 жылғы 12 қарашдағы N 4143 U984143_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі мемлекеттік комиссиясына 4 қызметтік жеңіл автомобиль лимиті
белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жыл сайын республикалық
бюджеттің жобасында Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясын ұстауға қаражат көздесін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

Отдельные вопросы Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года № 107
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года № 4143 U984143_ "О Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе
с коррупцией лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
2. Министерству финансов Республики Казахстан ежегодно
предусматривать в проекте республиканского бюджета средства на содержание
Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.Склярова
Оператор:  Н.Мартина)