"Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 ақпан N 152
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіндегі "Қазақстан
Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы арнайы
экономикалық аймақтар туралы" заң күші бар Жарлығын күші жойылды деп
тану туралы" заң жобасы қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

Об отзыве законопроекта "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 152
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан законопроект "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" Z962823_ .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)