Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 177 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Отандық тауар өндірушілерге қолдау көрсету және бәсекелестік орта құру, импорттық бағалардың төмендеуіне жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Әкелінетін тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  P961389_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Әкелінетін тауарларға кеден ставкаларын қайта қарау мен бекіту жылына екі рет жүргізіледі. Әкелінетін тауарларға кеден ставкаларын қайта қарауға өтінімдер Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне белгіленген нысан бойынша (5-қосымша) жіберіледі";
2) аталған қаулының 1-қосымшасында:
мәтін бойынша "ЭКЮ" деген сөз "ЕВРО" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына жолдар:
"020210000     Мүйізді ірі қара малдың тұшасы   5, бірақ 1 кг үшін
мен жартылай тұшасы,             0,05 ЭКЮ-ден кем
тоңазытылған                          емес
0202 20        Мүйізді ірі қара малдың еті,     5, бірақ 1 кг үшін
тоңазытылған, өзге де шабылған   0,05 ЭКЮ-ден кем
еті, ұнға аунатылмаған                емес
0202 30        Мүйізді ірі қара малдың еті,     5, бірақ 1 кг үшін
тоңазытылған, ұнға               0,05 ЭКЮ-ден кем
аунатылған                            емес"
мынадай редакцияда жазылсын:
"0202 10 000   Мүйізді ірі қара малдың тұшасы   15, бірақ 1 кг үшін
мен жартылай тұшасы,             0,15 ЕВРО-дан кем
мұздатылған                           емес
0202 20        Мүйізді ірі қара малдың еті,     15, бірақ 1 кг үшін
мұздатылған, сүйектен            0,15 ЕВРО-дан кем
ажыратылмаған өзге де шабылған        емес
еті
0202 30        Мүйізді ірі қара малдың еті,     15, бірақ 1 кг үшін
мұздатылған, сүйектен            0,2 ЕВРО-дан кем
ажыратылған                           емес";
мына жолдар:
"0203 21       Тоңазытылған шошқа еті, тұшасы          5
мен жартылай тұшасы
0203 22        Тоңазытылған шошқа еті, саны,           5
жауырыны (қол еті) мен олардан
шабылғаны, ұнға аунатылмаған
0203 29        Тоңазытылған шошқа еті,                 5"
басқалары
алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"0205          Жылқы, есек, қашыр еті,          15, бірақ 1 кг үшін
тоңазытылған немесе мұздатылған  ЕВРО-дан кем емес
0,15
0206           Мүйізді ірі қара малдың,         15, бірақ 1 кг үшін
шошқаның, ешкінің, жылқының,     ЕВРО-дан кем емес";
есектің, қашыр (есек қашырған)         0,15
немесе қашыр (айғыр қашырған)
етінен қосымша тамақтық
өнімдер, тоңазытылған немесе
мұздатылған

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года № 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 177. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 177 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей и создания конкурентной среды, недопущения занижения импортных цен Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года № 1389   P961389_   "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 46, ст. 450) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Установить, что пересмотр и утверждение ставок таможенных пошлин на ввозимые товары производится два раза в год. Заявки на пересмотр ставок таможенных пошлин на ввозимые товары направляются в Министерство энергетики, индустрии и торговли по установленной форме (приложение 5)";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в тексте слова "ЭКЮ" заменить словами "ЕВРО";
строки:
"020210000   Туши и полутуши крупного рогатого скота,    5, но не менее
мороженые                                   0,05 ЭКЮ за 1 кг
020220       Мясо крупного рогатого скота, мороженое,    5, но не менее
прочие отруба, необваленные                 0,05 ЭКЮ за 1 кг
020230       Мясо крупного рогатого скота, мороженое,    5, но не менее
обваленное                                  0,05 ЭКЮ за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"020210000   Туши и полутуши крупного рогатого скота,    15, но не менее
мороженые                                   0,15 ЕВРО за 1 кг
020220       Мясо крупного рогатого скота, мороженое,    15, но не менее
прочие отруба, необваленные                 0,15 ЕВРО за 1 кг
020230       Мясо крупного рогатого скота, мороженое,    15, но не менее
обваленное                                  0,2 ЕВРО за 1 кг";
строки:
"020321      Свинина мороженая, туши и полутуши                  5
020322       Свинина мороженая, окорока, лопатки                 5
(передние окорока) и отруба из них,
необваленные
020329       Свинина мороженая, прочая                           5        "
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"0205        Мясо лошадей (конина), ослов, мулов,        15, но не менее
охлажденное или мороженое                   0,15 ЕВРО за 1 кг
0206         Пищевые субпродукты крупного рогатого       15, но не менее
скота, свиней, коз, лошадей, ослов, мулов   0,15 ЕВРО за 1 кг
или лошаков, свежие, охлажденные или
мороженые
кроме:                                                       ";
после строки:

"0207 36 790
(үйрек пен қаздың
етінен басқа)"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"020713910, Үй құсының тамақтық қосымша      15, бірақ 1 кг
үшін 0,15
020713990,  өнімдері, тоңазытылған немесе    ЕВРО-дан кем емес
020714910,  мұздатылған
020714990,
020726910,
020726990,
020727910,
020727990,
020735910,
020735990,
020736810,
020736850,
020736890,
020736900
0208       Басқа да ет және тамақтық          15, бірақ 1 кг
қосымша өнімдер, жас,                 үшін 0,15
тоңазытылған немесе мұздатылған    ЕВРО-дан кем емес
0209       Арық еттен сылынып алынған         15, бірақ 1 кг
шошқа майы және үй құсының           үшін 0,15
майы, шыжғырылмаған немесе         ЕВРО-дан кем емес
басқа әдіспен алынбаған, жас
тоңазытылған, мұздатылған,
тұздалған, тұздықтағы, кептірілген
немесе ысталған
0210       Ет және тамақтық қосымша           15, бірақ 1 кг
(021090310- өнімдер, тұздалған, тұздықтағы,       үшін 0,4
021090900-  кептірілген немесе ысталған;      ЕВРО-дан кем емес";
ден басқа)  еттен немесе қосымша ет
өнімдерінен жасалған тамақтық
ұн
мына жол:
"0902 10 000, Хош иістендірілген немесе хош      10, бірақ 1 кг үшін
0902 30 000   иістендірілмеген, қораптағы, таза  0,1 ЭКЮ-ден кем
салмағы 3 кг аспайтын шай                емес"
мынадай редакция да жазылсын:
"0902 10 000, Хош иістендірілген немесе хош      10, бірақ 1 кг үшін
0902 30 000   иістендірілмеген,                  0,2 ЕВРО-дан кем
қораптағы, таза салмағы 3 кг            емес";
аспайтын шай
"1103 14 000-ден Күріш жармасы*                    20"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1107         Уыт, қуырылған немесе              25";
қуырылмаған
мына жолдар:
"1602 50,     Мүйізді ірі қара малдың, қойдың   15, бірақ 1 кг үшін
1602 90 720-  немесе ешкінің етінен жасалған      0,4 ЭКЮ-ден кем
1602 90 780   дайын немесе консервіленген              емес
тағамдар
1602 10 000-  Балалар тағамына арналған 250 г*.            бажсыз"
нан           дейінгі қораптағы, еттен, еттің
қосымша өнімдерінен немесе
қаннан жасалған гомогенденді-
рілген дайын өнімдер
Мынадай редакцияда жазылсын:
"1602         Еттен, қосымша ет өнімдерінен     20, бірақ 1 кг үшін
немесе қаннан жасалған дайын      0,45 ЕВРО-дан кем
немесе консервіленген басқа да          емес
өнімдер
1602 10 000-  Балалар тағамына арналған 250 г*.         5";
ден           дейінгі қораптағы, еттен, еттің
қосымша өнімдерінен немесе
қаннан жасалған гомогендірілген
дайын өнімдер
мына жол:
"1701 99 100  Ақ қант                           25, бірақ 1 кг үшін
0,07 ЭКЮ-ден кем
емес";
мынадай редакцияда жазылсын:
"1701 99 100, Ақ қант                           30, бірақ 1 кг үшін
1701 99 900                                      0,12 ЕВРО-дан кем
емес";
мына жол:
"2106 90 100 Балқытылған ірімшіктер                         15"
мынадай редакцияда жазылсын:
"2106 90 100 Балқытылған ірімшіктер             15, бірақ 1 кг үшін
0,3 ЕВРО-дан кем
емес";
мына жол:
"2201        Табиғи немесе жасанды                     20";
минеральды, газды, қант немесе
басқа да тәттілендіретін немесе
хош иісті заттар қосылмаған
суларды қоса алғанда; мұз және
қар
мынадай редакцияда жазылсын:
"2201        Сулар, табиғи немесе жасанды       20, бірақ 1 кг үшін
минеральды, газды, қант немесе       0,25 ЕВРО-дан кем
басқа да тәттілендіретін немесе            емес";
хош иісті заттар қосылмаған
суларды қоса алғанда; мұз және
қар
"240310      Темекі, құрамында кез келген                       20"
мөлшерде темекі алмастырғыштар
бар немесе жоқ
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"0207 36 790
(кроме мяса уток
и гусей)                                                                  "
дополнить строками следующего содержания:
"020713910,  Пищевые субпродукты домашней птицы,         15, но не менее
охлажденные или мороженые                   0,15 ЕВРО за 1 кг
020713990,
020714910,
020714990,
020726910,
020726990,
020727910,
020727990,
020735910,
020735990,
020736810,
020736850,
020736890,
020736900
0208         Прочие мясо и пищевые субпродукты,          15, но не менее
свежие, охлажденные или мороженые           0,15 ЕВРО за 1 кг
0209         Свиной жир, отделенный от тощего мяса и     15, но менее
жир домашней птицы, не вытопленные или не   0,15 ЕВРО за 1 кг
извлеченные другим способом, свежие,
охлажденные, мороженые, соленые,
в рассоле, сушеные или копченые
0210 (кроме  Мясо и пищевые субпродукты,                 15, но не менее
021090310-   соленые, в рассоле, сушеные или копченые;   0,4 ЕВРО за 1 кг
021090900)   пищевая мука из мяса или мясных
субпродуктов                                                 ";
строку:
"090210000,  Чай ароматизированный или                   10, но не менее
090230000    неароматизированный, в упаковках, массой    0,1 ЭКЮ за 1 кг
нетто не более 3 кг                                          "
изложить в следующей редакции:
"090210000,  Чай ароматизированный или                   10, но не менее
090230000    неароматизированный, в упаковках, массой    0,2 ЕВРО за 1 кг
нетто не более 3 кг                                          ";
после строки:
"из          Крупа рисовая*                                    20
110314000                                                                 "
дополнить строкой следующего содержания:
"1107        Солод, поджаренный или неподжаренный              25         ";
строки:
"160250,     Готовые или консервированные продукты из    15, но не менее
160290720-   мяса крупного рогатого скота, баранины или  0,4 ЭКЮ за 1 кг
160290780    козлятины
кроме:
из 160210000 Гомогенизированные готовые продукты из      беспошлинно
мяса, мясных субпродуктов или крови для
детского питания в упаковке до 250 г*                        "
изложить в следующей редакции:
"1602        Готовые или консервированные продукты из    20, но не менее
мяса, мясных субпродуктов или крови прочие  0,45 ЕВРО за 1 кг
кроме:
из 160210000 Гомогенизированные готовые продукты из             5
мяса, мясных субпродуктов или крови для
детского питания в упаковке до 250 г*                         ";
строку:
"170199100   Сахар белый                                 25, но не менее
0,07 ЭКЮ за 1 кг  "
изложить в следующей редакции:
"170199100,  Сахар белый                                 30, но не менее
170199900                                                0,12 ЕВРО за 1 кг ";
строку:
"210690100   Сыры плавленые                                       15       "
изложить в следующей редакции:
"210690100   Сыры плавленые                              15, но не менее
0,3 ЕВРО за 1 кг";
строку:
"2201        Воды, включая натуральные или искусственные          20
минеральные, газированные, без добавления
сахара или других подслащивающих или
ароматических веществ; лед и снег                             "
изложить в следующей редакции:
"2201        Воды, включая натуральные или искусственные   20, но не менее
минеральные, газированные, без добавления     0,25 ЕВРО за 1 кг
сахара или других подслащивающих или
ароматических веществ; лед и снег                             ";
после строки:
"2403 10     Курительный табак, содержащий или не                20
содержащий заменители табака в любой
пропорции                                                     "
дополнить строкой следующего содержания:

"240391000   "Гомогендірілген" немесе                           20";
"қалпына келтірілген" темекі
мына жол:
"2849 10 000 Кальций карбиді                                     5"
мынадай редакцияда жазылсын:
"2849 10 000 Кальций карбиді                                   15";
"29          Органикалық химиялық                                5"
қосындылар
мыналардан басқа:
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"29181400    Лимон қышқылы                       5, бірақ 1 кг үшін
0,05 ЕВРО-дан кем
емес";
"392041110   Винилхлорид полимерлерінен                         25"
ден          жасалған қатқыл үлдір. Пластикке
айналдырылмаған, қалыңдығы 1
мм-ден аспайтын
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"392062100   Полиэтилентерефталаттан                       5";
жасалған үлдір
"3926        Пластмассалардан жасалған          25, бірақ 1 кг үшін
бұйымдар, басқалары                  0,6 ЭКЮ-ден кем
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"392630000   Жиһазға арналған бекіту                 бажсыз";
ден          бұйымдары мен фурнитура
"392690990   Медицина өнеркәсібіне арналған            15"
нан          сүзгі элементтер (гемодиализге
арналған мембраналарды қоса
алғанда)
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"392690990-  Магнитті лакқа арналған арнайы            15";
нан          тазарту сүзгісі
"4012        Қалпына келтірілген немесе                  30"
пайдаланылған, пневматикалық
резеңке шиналар (покрышкалар);
тұтас немесе жартылай
пневматикалық шиналар, өзара
алмастырушы резеңке шиналық
бүртабандар мен құрсау таспалары
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4012        Қалпына келтірілген немесе       30, бірақ 1 дана үшін
пайдаланылған, пневматикалық       0,15 ЕВРО-дан кем
резеңке шиналар (покрышкалар);           емес";
тұтас немесе жартылай
пневматикалық шиналар, өзара
алмастырушы резеңке шиналық
бүртабандар мен құрсау таспалары
"48          Қағаз және картон; қағаз                       5"
массасынан, қағаздан
немесе картоннан
жасалған бұйымдар
мыналардан басқа:
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"480620000   Май өтпейтін қағаз                            15
480640900    Өзге де жылтыр мөлдір немесе                  15";
жартылай мөлдір, рулондағы
немесе парақ күйіндегі қағаз
"5402 10 100 Арамидтерден жасалған                        20"
беріктігі жоғары жіптер
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5402 10 100 Арамидтерден жасалған                        20";
беріктігі жоғары жіптер
"65          Бас киімлер және                              бажсыз"
олардың көліктері
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"240391000   "гомогенизированный" или                            20
"восстановленный" табак                                      ";
строку:
"284910000   Карбид кальция                                      5         "
изложить в следующей редакции:
"284910000   Карбид кальция                                      15        ";
после строк:
"29          Органические химические соединения                  5
кроме:                                                        "
дополнить строкой следующего содержания:
"291814000   Лимонная кислота                            5, но не менее
0,05 ЕВРО за 1 кг
";
после строки:
"из          Пленки из полимеров винилхлорида                    25
392041110    жесткие, непластифицированные,
толщиной не более 1 мм*                                       "
дополнить строкой следующего содержания:
"из          Пленка из полиэтилентерефталата                     5
392062100                                                                  ";
после строки:
"3926        Изделия из пластмасс, прочие                25, но не менее
0,6 ЭКЮ за 1 кг   "
дополнить строкой следующего содержания:
"из          Крепежные изделия и фурнитура для мебели    беспошлинно
392630000                                                                  "
после строки:
"из          Фильтрэлементы (включая мембраны для                15
392690990    гемодиализа) для  медицинской
промышленности                                                "
дополнить строкой следующего содержания:
"из          Фильтр специальной очистки для  магнитного          15
392690990    лака                                                          ";
строку:
"4012        Шины (покрышки) пневматические резиновые,           30
восстановленные или использованные; шины
сплошные или полупневматические,
взаимозаменяемые шинные протекторы и
ободные ленты, резиновые                                      "
изложить в следующей редакции:
"4012        Шины (покрышки) пневматические резиновые,   30, но не менее
восстановленные или использованные; шины    15 ЕВРО за 1 шт.
сплошные или полупневматические,
взаимозаменяемые шинные протекторы и
ободные ленты, резиновые                                      ";
после строк:
"48          Бумага и картон; изделия из бумажной массы,         5
бумаги или картона
кроме:                                                        "
дополнить строками следующего содержания:
"480620000   Бумага жиронепроницаемая                           15
480640900    Прочая лощеная прозрачная или                      15
полупрозрачная бумага в рулонах или листах                    ";
строку:
"540210100  Нити высокопрочные из арамидов                      20        "
изложить в следующей редакции:
"540210100   Нити высокопрочные из арамидов              беспошлинно";
после строки:
"65          Головные уборы и их части                   беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:

"650610100   Пластиктен жасалған қорғаныш                  20";
бас киімдер
"70          Шыны және одан                                15";
жасалған бұйымдар
мыналардан басқа:
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7009-дан    Жиһазға арналған шыны айналар,               бажсыз";
рамада және рамасыз
"731700900   Сырғуға қарсы бүрлер                            10"
ден
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7318-ден    Жиһазға арналған, қара                      бажсыз
металдардан жасалған винттер,
болттар, гайкалар, глухарлар,
бұрама ілмектер, тойтарма
шегелер, сыналар, шплинттер,
шайбалар (серіппелілерін қоса
алғанда) және осыларға ұқсас
бұйымдар
732393       Асхана бұйымдары                             10";
"83          Бағалы емес металдардан                       25"
жасалған басқа да
бұйымдар
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"830130000   Жиһазға орнатуға арналған                      бажсыз
құлыптар
830210,      Жиһазда пайдаланылатын                         бажсыз
820220-дан   шарнирлер, роликтер
830242900,   Жиһазда қолданылатын бекіту                    бажсыз";
830249900-ден арматурасы, фурнитура және
осыған ұқсас бөлшектер
"84          Атом реакторлары,                              бажсыз
қазандар, жабдықтар мен
механикалық
құрылғылар, олардың
бөлшектері
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"840733100-  Өнеркәсіптік жинақтауға арналған                 10
ден          двигательдер: қатар жүрген
жүргізуші басқаратын, 870110
қосымша позициядағы
тракторларға арналған
841370210,   Орталықтан тепкіш батырылатын                     5
841370290,   бір сатылы, көп сатылы насостар
841370910,
841370990
842211       Тұрмыстық ыдыс жуғыш                              10";
машиналар
"8423        Тауарларды өлшеуге арналған
жабдық (сезгіштігі 0,05 гр және
одан да көп таразыларды
қоспағанда), тауарлардың салмағын
есептеу мен бақылауға арналған
құрылғылармен жабдықталған
таразыларды қоса алғанда, барлық
үлгідегі таразыларға арналған
өлшегіштер
мыналардан басқа:"
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"842410      Толтырылған немесе                             5";
толтырылмаған өрт сөндіргіштер
"843230190   Басқа сепкіштер                                5"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8450        Тұрмыстық кір жуғыш машиналар                  10
(845090-нан
басқа)
845210       Тұрмыстық тігін машиналар                      10";

"650610100   Защитные головные уборы из пластика                 20        ";
после строк:
"70          Стекло и изделия из него                            15
кроме:                                                        "
дополнить строкой следующего содержания:
"из 7009     Зеркала стеклянные, в рамках и без рам      беспошлинно
для мебели                                                   ";
после строки:
"из          Шипы противоскольжения                              10
731700900                                                                  "
дополнить строками следующего содержания:
"из 7318     Винты, болты, гайки, глухари, ввертные      беспошлинно
крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы
(включая пружинящие) и аналогичные изделия,
из черных металлов для мебели
732393       Изделия столовые                                    10        ";
после строки:
"83          Прочие изделия из недрагоценных металлов            25        "
дополнить строками следующего содержания:
"830130000   Замки, предназначенные для установки в      беспошлинно
мебели
из 830210,   Шарниры, ролики, используемые для мебели     беспошлинно
830220
из           Крепежная арматура, фурнитура и аналогичные  беспошлинно
830242900,   детали, применяемые в мебели
830249900                                                                  ";
после строки:
"84          Реакторы ядерные, котлы, оборудование и     беспошлинно
механические устройства; их части                             "
дополнить строками следующего содержания:
"из          Двигатели для промышленной сборки:                  10
840733100    тракторов с управлением рядом идущим
водителем субпозиции 870110
841370210,   Насосы центробежные погружные                       5
841370290,   одноступенчатые, многоступенчатые
841370910,
841370990
842211       Бытовые посудомоечные машины                        10        ";
после строки:
"8423        Оборудование для взвешивания товаров                10
(кроме весов, чувствительностью 0,05 гр и
выше), включая весы, оборудованные
устройствами для подсчета и контроля массы
товаров, разновесы для весов всех типов
кроме:                                                        "
дополнить строкой следующего содержания:
"842410      Огнетушители заряженные или незаряженные             5        ";
после строки:
"843230190   Сеялки прочие                                        5        "
дополнить строками следующего содержания:
"8450        Бытовые стиральные машины                            10
(кроме
845090)
845210       Швейные машины бытовые                               10       ";
после строки:

"845811200   Метал кескіш көпмақсатты                       20"
токарьлық станоктар
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8471 (847150- Есептеу машиналары және                       5
847190-нан    олардың блоктары; магнитті
басқа)        немесе оптикалық есептеу
құрылғылары, деректерді ақпарат-
ты кодталған нысанда жеткізгіш-
терге аударуға арналған машиналар
және осындай ақпаратты өңдеуге
арналған машиналар
848110990-нан  Көлемі 5л, 12л, 27л баллондардан            15
алынатын газдардың буын
қысымның қажетті шегінде
автоматты түрде ұстап тұруға
арналған сұйытылған газ
реттегіштер (РДСГ-1,2 үлгісіндегі)
848110990-нан  Сыйымдылығы 5 л, 12 л, 27 л                 15
баллондарда бекіту құрылғысы
ретінде қолданылатын клапан (КБ-
8,5 үлгісіндегі)
848250000-    Подшипниктер                                10";
848280000
"850710       Поршеньді двигательдерді іске         15, бірақ 1 үшін
данасы        қосуға пайдаланылатын қорғасын           3,3 ЭКЮ-ден
аккумулятор                                кем емес"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8509,        Тұрмыстық электр аспаптары                  10
8510, 8516
851719900     Телефон аппараттары                         10
852033        Магнитофондар және кассеталық               10
үлгідегі басқа да дыбыс жазушы
аппаратура
852110        Магнитті таспаға негізделген бейне          10
жазушы немесе бейне көрсеткіш
аппаратура
852540        Бейнекамералар                              10
8527-ден      Радиохабар таратуға арналған                10";
тұрмыстық аппаратура
"94           Жиһаз; төсек орын жабдықтары,              бажсыз"
матрацтар, матрацтың негіздері,
диван жастықтары және
жиһаздардың осындай ішіне
салынатын керек-жарақтары; басқа
жерде аталмаған шамдар және жа-
рықтандырғыш жабдықтар; жарық
көрсеткіштер; таблолар және
осындай бұйымдар; жинақталатын
құрылыс конструкциялары
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"94           Жиһаз; төсек орын жабдықтары,                    15
матрацтар, мтрацтың негіздері,
диван жастықтары және жиһаз-
дардың осындай ішіне салынатын
керек-жарақтары; басқа жерде
аталмаған шамдар және
жарықтандырғыш жабдықтар; жа-
рық көрсеткіштер; таблолар және
осындай бұйымдар; жинақталатын
құрылыс конструкциялары
9402-ден      Медициналық жиһаз                              бажсыз";
3) аталған қаулының 5-қосымшасында:
"Қазақстан Республикасының Экономика министріне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министріне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жариялауға жатады және жарияланған күнінен бастап 30 күн өткен соң қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"845811200   Станки токарные металлорежущие многоцелевые          20       "
дополнить строками следующего содержания:
"8471        Вычислительные машины и их блоки; магнитные          5
(кроме       или оптические считывающие устройства,
847150-      машины для переноса данных на носители
847190)      информации в кодированной форме и машины для
обработки подобной информации
из
848110990    Регуляторы сжиженных газов (типа РДСГ-1,2),          15
предназначенные для автоматического
поддерживания в заданных пределах давления
паров газов, отбираемых из баллонов
объемом 5 л, 12 л, 27 л
из
848110990    Клапаны (типа КБ-8,5), применяемые в качестве        15
запорного устройства на баллонах
вместимостью 5 л, 12 л, 27 л
848250000-   Подшипники                                           10
848280000                                                                  ";
после строки:
"850710      Аккумуляторы свинцовые, используемые для    15, но не менее
запуска поршневых двигателей                3,3 ЭКЮ за 1 шт   "
дополнить строками следующего содержания:
"8509,       Электробытовые приборы                               10
8510, 8516
851719900    Аппараты телефонные                                  10
852033       Магнитофоны и прочая звукозаписывающая               10
аппаратура кассетного типа
852110       Аппаратура видеозаписывающая или                     10
видеовоспроизводящая на магнитной ленте
852540       Видеокамеры                                          10
из 8527      Бытовая аппаратура для радиовещания                  10       ";
строку:
"94          Мебель; постельные принадлежности, матрацы,     беспошлинно
матрацные основы, диванные подушки и
аналогичные набивные принадлежности мебели;
лампы и осветительное оборудование, в другом
месте не поименованные; световые указатели,
табло и аналогичные изделия; сборные
строительные конструкции                                      "
изложить в следующей редакции:
"94          Мебель; постельные принадлежности, матрацы,           15
матрацные основы, диванные подушки и
аналогичные набивные принадлежности мебели;
лампы и осветительное оборудование, в другом
месте не поименованные; световые указатели,
табло и аналогичные изделия; сборные
строительные конструкции
кроме:
из 9402      Мебель медицинская                             беспошлинно    ";
3) в приложении 5 к указанному постановлению:
слова "Министру экономики Республики Казахстан" заменить словами "Министру энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие по истечении 30 дней со дня его опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан