Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қаңтардағы N 26 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 наурыз N 183
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Президентінің инаугурациясы жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары туралы" 1999 жылғы 18 қаңтардағы N 26 P990026_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың екінші абзацындағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің
резервтік қорынан" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің
резервінен 38124 мың (отыз сегіз миллион жүз жиырма төрт мың) теңге
мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 1999 года № 26
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 1999 года № 183
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 1999 года № 26 P990026_ "Об организационных мероприятиях по инаугурации Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 2 слова "из резервного фонда Правительства Республики Казахстан" заменить словами "из резерва Правительства Республики Казахстан в размере 38124 тыс. (тридцать восемь миллионов сто двадцать четыре тысячи) тенге".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)