Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік қорғаныс тапсырысы туралы" Заңының жобасын кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 наурыз N 229
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік қорғаныс тапсырысы
туралы" Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об отзыве проекта Закона Республики Казахстан "О государственном оборонном заказе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 229
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О государственном оборонном заказе".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)