"КТК-К" акционерлік қоғамының бас директоры орынбасарының кандидатурасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 наурыз N 237
"КТК-К" акционерлік қоғамының бас директоры орынбасарының басқа
жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Аманжол Тәженұлы Қабдолов "КТК-К" акционерлік қоғамы бас
директорының орынбасары лауазымына ұсынылсын.
2. "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік
қоғамы белгіленген тәртіппен аталған кандидатураны акционерлер
жиналысының қарауына енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О кандидатуре заместителя генерального директора акционерного общества "КТК-К"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 237
В связи с переходом заместителя генерального директора акционерного общества "КТК-К" на другую работу Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать на должность заместителя генерального директора акционерного общества "КТК-К" Кабдолова Аманжола Таженовича.
2. Закрытому акционерному обществу "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" в установленном порядке внести указанную кандидатуру на рассмотрение собрания акционеров.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)