"Теңізмұнайгаз" акционерлік қоғамына жер қойнауын пайдалану құқығына лицензия беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 наурыз N 279
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 2, 182-құжат) 23 және 35-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Теңізмұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамына Атырау облысындағы Орталық-Шығыс Ойық мұнай кен орнының батыс алаңында көмірсутегі шикізатын барлауға және өндіруге лицензия берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі бір айлық мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне "Теңізмұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамының осы қаулының 1-тармағында көрсетілген кен орнында мұнайды барлауды және өндіруді қаржыландыруының схемасы туралы
хабарласын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз
компаниясы" жабық үлгідегі акционерлік қоғамының мәселелері" туралы 1998
жылғы 16 мамырдағы N 442
P980442_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бесінші абзацы алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выдаче лицензии на право недропользования акционерному обществу "Тенизмунайгаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 279
В соответствии со статьями 23 и 35 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 27 января 1996 года № 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 2, ст. 182) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выдать акционерному обществу открытого типа "Тенизмунайгаз" лицензию на разведку и добычу углеводородного сырья на западном поле нефтяного месторождения Центрально-Восточная Прорва, расположенного в Атырауской области.
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям в месячный срок информировать Правительство Республики Казахстан о схеме финансирования акционерным обществом открытого типа "Тенизмунайгаз" разведки и добычи нефти на месторождении, указанном в пункте 1 настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1998 года № 442 "Вопросы акционерного общества закрытого типа "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" следующее изменение:
абзац пятый пункта 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)