Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігін Астана қаласына орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 наурыз N 289
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігін (бұдан әрі - Министрлік) 1999 жылғы 1 шілдеге дейін Астана қаласына орналастыру жүзеге асырылсын.
2. Министрлік Астана қаласына орналасқаннан кейін Министрліктің Алматы қаласындағы өкілдігі ашылсын.
3. Министрліктің қызметкерлеріне басқа жерге (Астана қаласына) ауысуы кезінде Астана қаласына орналасқан мемлекеттік органдар орталық аппараттарының қызметкерлері үшін заңдарда көзделген кепілдіктер мен өтемақылар қолданылады деп белгіленсін.
3-1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігінің көшірілетін қызметкерлерінің нормативі штат санының белгіленген лимитінің отыз процентінде (56 адам) белгіленсін. <*>
Ескерту. 3-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1999.06.22. N 822 қаулысымен .
4. Көрсетілген төлемдер Министрліктің басқару аппаратын ұстауға 1999 жылға арналған шығыстардың шегінде ағымдағы ұстауға арналған шығыстарды қысқартудың есебінен жүзеге асырылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передислокации Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1999 года № 289
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить передислокацию Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан (далее - Министерство) в город Астану до 1 июля 1999 года.
2. Установить, что на работников Министерства при переводе на работу в другую местность (город Астану), распространяются гарантии и компенсации, предусмотренные законодательством для работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Астану.
3. Указанные выплаты осуществить в пределах расходов на 1999 год на содержание аппарата управления Министерства за счет сокращения расходов на текущее содержание.
3-1. Установить норматив переезжающих сотрудников Министерства
здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан тридцать
процентов от установленного лимита штатной численности (56 человек).
Сноска. Постановление дополнено новым пунктом 3-1 согласно
постановлению Правительства РК от 22.06.99г. N 822
P990822_
.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)