|5 |Облыс әкімі айқындайтын салаларда    |Облыс әкімі, |Бірлескен|01.06.99ж
|  |несиелік серіктестіктерді құру       |Шағын бизнес.|шешім    |
|  |жөніндегі пилоттық жобаны жүзеге     |ті қолдау жө.|         |
|  |асыру                                |ніндегі агент|         |
|  |                                     |тік,Қаржымині|         |
|  |                                     |Ұлттық банк  |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|6 |Техникалық көмек шеңберінде Атырау   |Облыс әкімі, |Бірлескен|31.12.99ж
|  |облысында шағын бизнесті қолдау жө.  |Экономикалық |шешім    |
|  |ніндегі жобаларды іске асыру мүмкін. |жоспарлау    |         |
|  |дігін қарау                          |жөніндегі    |         |
|  |                                     |агенттік,    |         |
|  |                                     |Шағын бизнес.|         |
|  |                                     |ті қолдау жө.|         |
|  |                                     |ніндегі агент|         |
|  |                                     |тік          |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|7 |Шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін  |Облыс әкімі, |Ереже    |20.05.99ж
|  |патенттеуге жататын кәсіп түрлерін   |Мемкірісмині |         |
|  |кеңейту мүмкіндігін қарау            |             |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|                           3. Шағын несиелеу
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|8 |Шағын несиелеу бағдарламасы бойынша  |Аз қамтылған |Бағдарла.|01.05.99ж
|  |1,0 млн. АҚШ долларына дейін несие   |азаматтарды  |ма       |
|  |ресурстарын бөлу мүмкіндігін қарау   |қолдау       |         |
|  |                                     |жалпыұлттық  |         |
|  |                                     |қоры         |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|9 |Ауылдық жердегі жұмыспен қамтылмаған |Аумақтық аз  |Шағын    |01.07.99ж
|  |тұрғындарды жеке кәсіпкерлікке тарту |қамтылмаған  |несиелеу.|
|  |мақсатында оларға 300 га егістік алаң|азаматтарды  |ді жүзеге|
|  |және жалпы сомасы 14 млн. теңге      |қолдау қоры  |асыру    |
|  |шағын несиелер бөлу                  |             |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|                         4. Ауыл және балық шаруашылығы
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|10|Егістік алаңдарды сумен толассыз     |Облыс әкімі,  |Сумен   |31.12.99ж
|  |қамтамасыз ету мақсатында облыстық   |Атырау су     |қамтама.|
|  |су шаруашылығы жөніндегі мемлекеттік |шаруашылығы   |сыз ету |
|  |кәсіпорынға 1999 жылда жергілікті    |жөніндегі     |        |
|  |бюджеттен 62 млн. теңге бөлу, оның   |мемлекеттік   |        |
|  |11 млн. теңгесін үстіміздегі жылдың  |кәсіпорны     |        |
|  |1 сәуіріне дейін аудару              |              |        |
|__|_____________________________________|______________|________|_________
|11|Облыс әкімі мен банк арасында қол    |Халықтық банк|Бірлескен|31.12.99ж
|  |жеткізілген уағдаластықты ескере     |тің басқарма.|бағдарла.|
|  |отырып Қазақстан Республикасының     |сы,Облыс әкі.|ма       |
|  |Халықтық банкі Басқармасына Атырау   |мі           |         |
|  |облысының әкімімен бірлесе отырып    |             |         |
|  |облыстың ауыл шаруашылығы тауарларын |             |         |
|  |өндірушілері мен ауыл инфрақұрылым.  |             |         |
|  |дарының субъектілерін қаржыландыру.  |             |         |
|  |дың арнайы бағдарламасын жасауды     |             |         |
|  |ұсыну                                |             |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|12|Ауылды реформалау мәселелері бойынша |Ауылшаруашылы|Бірлескен|01.05.99ж
|  |Атырау облысына практикалық көмек    |ғы министрлі.|бағдарла.|
|  |көрсету                              |гі,Облыс әкі.|ма       |
|  |                                     |мі           |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|13|Орал-Каспий балық жүретін каналы мен |Ауыл шаруашылы|Үкіметке|жыл сайын
|  |Қиғаш өзенінің сағасында жыл сайын   |ғы министрлігі|бірлескен|шілде
|  |80 млн. теңгеден кем емес сомада су  |Облыс әкімі,  |ұсыныс   |айында
|  |түбін тереңдету жұмысын жүргізуді    |Көліккомтуризм|         |
|  |қамтамасыз ету                       |мині,         |         |
|  |                                     |Қаржымині     |         |
|__|_____________________________________|______________|_________|________
|14|Ұдайы өндіру мақсатында жұмыс істеп  |"Қазақойл"ҰМК,|Бірлескен|01.07.99
|  |тұрған екі бекіре зауытын қаржылан.  |Облыс әкімі,  |шешім    |
|  |дыруды Каспий теңізінің шельфіндегі  |"ОКІОС"       |         |
|  |(солтүстік бөлігі) скважиналарды     |консорциумы   |         |
|  |барлаулық бұрғылаудың айрықша жағдай.|              |         |
|  |ларына енгізу туралы мәселені "ОКІОС"|              |         |
|  |консорциумына қатысушылармен пысық.  |              |         |
|  |тауды "Қазақойл" ҰМК-на тапсыру      |              |         |
|__|_____________________________________|______________|_________|________

5  Реализовать пилотный проект    Аким области,     Совместное 01.06.99г.
по созданию кредитных          Агентство по под- решение
товариществ в отраслях,        держке малого
определяемых акимом области    бизнеса, Минфин,
Нацбанк
______________________________________________________________________
6  Рассмотреть возможность        Аким области,   Совместное  31.12.99г.
реализации проектов по         Агентство по    решение
поддержке малого бизнеса       экономическому
в Атырауской области в рамках  планированию,
технической помощи             Агентство по
поддержке малого
бизнеса
______________________________________________________________________
7 Рассмотреть возможность        Аким области,   Положение  20.05.99г.
расширения видов деятель-      Министерство
ности, подлежащих              госдоходов
патентированию для
субъектов малого предприни-
мательства
______________________________________________________________________
3. Микрокредитование
______________________________________________________________________
8 Рассмотреть возможность        Общенациональ-   Программа 01.05.99г.
выделения кредитных ресурсов   ный фонд по под-
по программе микрокредито-     держке малообес-
вания до 1,0 млн. долларов     печенных граждан
США
______________________________________________________________________
9 В целях привлечения к частному Региональный    Осуществле- 01.07.99г.
предпринимательству не         фонд по         ние микро-
занятого населения в сельской  поддержке мало- кредитова-
местности выделить 300 га      обеспеченных    ния
посевных площадей и            граждан
микрокредиты на общую сумму
14 млн. тенге
______________________________________________________________________
4. Сельское и рыбное хозяйство
______________________________________________________________________
10 В целях бесперебойного обеспе- Аким области,   Обеспечение 31.12.99г.
чения водой посевных площадей  Атырауское гос- водой
выделить на 1999 г.            предприятие по
областному госпредприятию по   водному
водному хозяйству из местного  хозяйству
бюджета 62 млн. тенге, из них
до 1 апреля т.г. перечислить
11 млн. тенге
______________________________________________________________________
11 Рекомендовать Правлению Народ- Правление    Совместная  31.12.99г.
ного Банка РК рассмотреть      Народного    программа
вопрос о разработке совместно  Банка,
с акимом Атырауской области    аким
специальной программы финанси- области
рования сельскохозяйственных
товаропроизводителей и субъек-
тов и инфраструктуры села об-
ласти с учетом достигнутой
договоренности между акимом
области и банком
______________________________________________________________________
12 Оказать практическую помощь   Минсельхоз,   Совместная  01.05.99г.
Атырауской области по вопросу аким области   программа
реформирования села
_____________________________________________________________________
13 Обеспечить ежегодное          Минсельхоз,   Совместное   ежегодно
проведение дноуглубительных   аким области, предложение  в июле
работ в рыбоходном Урало-     Минтранском,  Правительст-
Каспийском канале и устье     Минфин        ву
реки Кигач на сумму не менее
80 млн. тенге
______________________________________________________________________
14 Поручить ННК "Казахойл"       ННК "Казахойл",  Совместное 01.07.99г.
проработать с участниками     аким области,    решение
консорциума "ОКІОС" вопрос о  консорциум
включении в особые условия    "ОКІОС"
договора по бурению разведоч-
ных скважин на шельфе
Каспийского моря (северная
часть) финансирование двух
действующих осетровых заводов
воспроизводственного
назначения
______________________________________________________________________

|15|Атырау облысы кәсіпорындарының балық |Астана қаласы |Бірлескен|01.05.99
|  |өнімдерін сату бойынша фирмалық      |мен Атырау    |шешім    |      ж
|  |дүкендер ұйымдастыру үшін сауда      |облысының     |         |
|  |алаңдарын бөлуге жәрдемдесу          |әкімдері      |         |
|__|_____________________________________|______________|_________|________
|                 5. Денсаулық сақтау және білім
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|16|Жылыой ауданындағы Жаңа Қаратон по.  |"Қазақойл" ҰМК |Шешім  |01.09.99ж
|  |селкесінде 420 орындық мектеп салуды |               |       |
|  |қаржыландыру мәселесін шешу          |               |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|17|Облыстың мектептері үшін 22 компью.  |Денсаулық,     |Министр|01.09.99ж
|  |терлік сынып жинағын бөлу            |білім және     |ліктің |
|  |                                     |спорт          |шешімі |
|  |                                     |министрлігі    |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|18|Атырау облысы ауылдық аудандарының   |Денсаулық,     |Бекітіл|01.05.99ж
|  |тұрғындарына дәрігерлік көмек беру   |білім және     |ген бағ|
|  |бойынша 1999-2000 жылдарға арналған  |спорт          |дарлама|
|  |бағдарлама жасау және оны іске асыру |министрлігі    |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|                       6. Энергетика және өнеркәсіп
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|19|"Интергаз-Орталық Азия" ЖАҚ магис.   |Табиғи монопо. |Агенттік.|1999 ж.
|  |тральдық газ құбырларымен газ тасы.  |лияны реттеу   |тік      |ІІІ
|  |малдау тарифтерінің негізділігі тура.|және бәсекені  |қаулысы  |тоқсаны
|  |лы мәселені тасымалдау учаскелерінің |қорғау жөнін.  |         |
|  |ұзындығына байланысты қарау          |дегі агенттік, |         |
|  |                                     |ЭИжСМ          |         |
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|20|"Энергецентр-ЕС-Казахстан" МК балан. |Қаржыминінің  |Үкіметке|01.05.99ж
|  |сына берілетін (Үкіметтің 1997 ж.    |Мемлекеттік   |ұсыныс  |
|  |9 қазандағы N 1431 қаулысы) жоғары,  |мүлік және    |        |
|  |орташа және төмен қысымды газ құбыр. |жекешелендіру |        |
|  |ларының тізбесінен Атырау облысының  |комитеті,     |        |
|  |объектілерін шығарып тастау мәселесін|ЭИжСМ         |        |
|  |қарау                                |              |        |
|__|_____________________________________|______________|________|_________

15 Оказать содействие в          Акимы г. Астаны  Совместное 01.05.99г.
выделении торговых площадей   и Атырауской      решение
для организации фирменных     области
магазинов по реализации
рыбной продукции
предприятий Атырауской
области
______________________________________________________________________
5. Здравоохранение и образование
______________________________________________________________________
16 Решить вопрос финансирования  ННК "Казахойл"    Решение  01.09.99г.
строительства школы на 420
ученических мест в п. Жана
Каратон Жылыойского района
______________________________________________________________________
17 Выделить 22 комплекта         Министерство      Решение   01.09.99г.
компьютерных классов для      здравоохранения,  Министерства
школ области                  образования и
спорта
______________________________________________________________________
18 Разработать и реализовать     то же         Утвержденная  01.05.99г.
программу по оказанию                       программа
медицинской помощи населению
сельских районов Атырауской
области на 1999-2000 годы
______________________________________________________________________
6. Энергетика и промышленность
______________________________________________________________________
19 Рассмотреть вопрос об        Агентство по    Постановление ІІІ кв.
обоснованности тарифа        регулированию   Агентства     1999 г.
транспортировки газа по      естественных
магистральным газопроводам   монополий и
ЗАО "Интергаз - Центральная  защите
Азия" в зависимости от       конкуренции,
протяженности                МЭИТ
транспортных участков
______________________________________________________________________
20 Рассмотреть вопрос об         Комитет госу-   Предложение  01.05.99г.
исключении объектов           дарственного    Правитель-
Атырауской области из         имущества и     ству
перечня газопроводов          приватизации
высокого, среднего и          Минфина,
низкого давления,             МЭИТ
передаваемых
на баланс ГП
"Энергоцентр-ЕС-Казахстан"
(постановление Правительства
от 9 октября 1997 г. № 1431)
______________________________________________________________________

|21|"Атырау мұнай өңдеу зауыты" АҚ-на    |"Қазақойл" ҰМК,|Үкіметке|01.05.99
|  |меншігі туралы мәселені қарап,       |ЭИжСМ,         |ұсыныс  |
|  |Үкіметке ұсыныс енгізу               |Қаржымині      |        |
|__|_____________________________________|_______________|________|________
|22|1995-1998 жылдар кезеңінде ауыл ша.  |Облыс әкімдері|Берешекті|01.12.99
|  |руашылығы өнімдерін өндірушілерге    |Ауыл шаруашы. |өтеу     |
|  |мұнай өнімдерін директивалық беру    |лық министрлі.|         |
|  |бойынша Атырау облысының мұнай       |гі, Қаржымині |         |
|  |саласындағы кәсіпорындарына берешекті|              |         |
|  |өтеу жөнінде шаралар қолдану         |              |         |
|__|_____________________________________|______________|_________|________
|23|Атырау қаласындағы "Шельф" АҚ-на     |Қорғаныс     |Қаржылан.|01.05.99ж
|  |Қорғаныс министрлігі берген тапсырыс.|министрлігі  |дыруды   |
|  |тарды қаржыландыру мәселесін шешу    |             |ашу      |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|24|"Шельф" АҚ-ын құрылымдық жетілдіру   |Қорғаныс     |Бірлескен|01.06.99ж
|  |(сегменттеу) жөніндегі мәселені шешу |министрлігі, |шешім    |
|  |                                     |Қаржыминінің |         |
|  |                                     |Мемлекеттік  |         |
|  |                                     |мүлік және   |         |
|  |                                     |жекешелендіру|         |
|  |                                     |комитеті,    |         |
|  |                                     |ЭИжСМ        |         |
|__|_____________________________________|_____________|_________|_________
|25|Атырау мұнай жабдықтары машина жасау |Облыс әкімі,   |Тапсырыс-|1999 ж.
|  |зауытында мұнай өндіретін кәсіпорын. |"Заман-нефте.  |шарттарды|ішінде
|  |дардың мұнай кәсіпшілігі және басқа  |маш" ЖШС,      |орналас. |
|  |жабдықтарды дайындау бойынша тапсы.  |"Қазақойл" ҰМК,|тыру     |
|  |рытарын ұлғайту мүмкіншілігін қарау  |"ҚазТрансОйл"  |         |
|  |                                     |ҰМТК           |         |
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|                         7. Көлік және байланыс
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|26|Республикалық маңызы бар жолдарды |Көліккомтуризм.|Бірлескен|15.04.99ж
|  |қайта құру, жөндеу және пайдалану.|мині,          |шешім    |
|  |ға қосымша қаражат бөлу мүмкінді. |Қаржымині      |         |
|  |гін қарау                         |               |         |
|__|_________________________________ |_______________|_________|_________
|27|1998 жылы республикалық жүйе бойын|Қаржымині,   |Қосымша  |01.06.99ж
|  |ша орындаған жол жұмыстары үшін,  |Көліккомтури.|қаражат  |
|  |оның ішінде Премьер-Министрдің    |зммині       |бөлу     |
|  |1998 ж.19 маусымдағы N 120 өкімі  |             |жөнінде  |
|  |бойынша,91,4 млн. теңге сомадағы  |             |ұсыныс   |
|  |несиелік берешекті өтеу           |             |         |
|__|__________________________________|_____________|_________|_________

21 Рассмотреть вопрос о собст-   ННК "Казахойл", Предложение 01.05.99г.
венности АО "Атырауский       МЭИТ, Минфин    Правитель-
нефтеперерабатывающий                         ству
завод" и внести предложение
в Правительство
______________________________________________________________________
22 Принять меры по погашению     Акимы        Погашение      01.12.99г.
задолженности предприятиями   областей,    задолженности
нефтяной отрасли Атырауской   Минсельхоз,
области по директивным        Минфин
поставкам нефтепродуктов
сельхозтоваропроизводителям
за период 1995-1998 годы
______________________________________________________________________
23 Рассмотреть вопрос            Минобороны      Открытие    01.05.99г.
финансирования заказа                         финансиро-
Минобороны РК АО "Шельф"                      вания
г. Атырау
___________________________________________________________________
24 Решить вопрос по структур-    Минобороны,     Совместное  01.06.99г.
ному преобразованию           Комитет госу-    решение
(сегментации) АО "Шельф"      дарственного
имущества и
приватизации
Минфина, МЭИТ
______________________________________________________________________
25 Рассмотреть возможность       Аким области,   Размещение  в течение
увеличения заказов нефте-     ТОО "Заман-     заказов-      1999г.
добывающих предприятий по     нефтемаш",      договоров
изготовлению и ремонту        ННК "Казахойл",
нефтепромыслового и другого   НКТН "КазТранс-
оборудования на Атырауском    Ойл"
машиностроительном заводе
нефтяного оборудования
______________________________________________________________________
7. Транспорт и связь
______________________________________________________________________
26 Рассмотреть возможность       Минтранском,  Совместное   15.04.99г.
дополнительного выделения     Минфин        решение
средств на реконструкцию,
ремонт и содержание дорог
республиканского значения
______________________________________________________________________
27 Погасить кредиторскую         Минфин,       Предложения  01.06.99г.
задолженность в сумме         Минтранском   по дополни-
91,4 млн. тенге за выполнен-                тельному
ные в 1998 году дорожные                    выделению
работы по республиканской                   средств
сети, в том числе по
распоряжению
Премьер-Министра РК № 120
от 19 июня 1998 г.
______________________________________________________________________

|28|Облыстың Қызылқоға ауданындағы       |Қаржымині,     |Шешім  |01.05.99ж
|  |Шолақсай өзенінде көпір салуға бөлі. |Төтенше жағдай.|       |
|  |нетін қаражаттың көлемі мен көзін    |лар жөніндегі  |       |
|  |айқындау                             |агенттік,      |       |
|  |                                     |Көліккомтуризм.|       |
|  |                                     |мині           |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|29|Атырау әуежайының мәселесін шешу және|Көліккомтуризм.|Көлік, |01.07.99ж
|  |жасанды ұшып-қону жолын әлемдік стан.|мині,          |коммуни|
|  |дарттарға сәйкес қайта салуды Көлік, |Қаржыминінің   |кация  |
|  |коммуникациялар және туризм министр. |Мемлекеттік    |және   |
|  |лігінің 1999-2000 жылдарға арналған  |мүлік және     |туризм |
|  |бағдарламасына енгізу                |жекешелендіру  |министр|
|  |                                     |комитеті,      |лігінің|
|  |                                     |"Атырауәуежайы"|шешімі |
|  |                                     |АҚ-ы           |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|30|Жергілікті телекоммуникациялар жүйе. |"Қазақтелеком" |1999 ж.|31.12.99ж
|  |сінің халықаралық және қалааралық    |ААҚ            |арналғ.|
|  |байланыстарын одан әрі жетілдіру     |               |ан бағ.|
|  |                                     |               |дарлама|
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|31|Атырау қаласы мен облыс аудандарын.  |Мәдениет,      |Үкімет.|01.07.99ж
|  |дағы физикалық және моральдық ескір. |ақпарат және   |ке ұсы.|
|  |ген телерадио хабарын тарату жабдық. |қоғамдық келі. |ныс    |
|  |тарын ауыстыру жөніндегі жұмыс көле. |сім министрлі. |       |
|  |мін айқындау                         |гі, "Қазтеле.  |       |
|  |                                     |радио" МК      |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|                 8. Қаржы және әлеуметтік мәселелер
|__|_____________________________________|_______________|_________|_______
|32|Атырау жөндеу шеберханасын Алматы    |Еңбек және     |Атырау |01.06.99ж
|  |протез-ортопедия орталығына беру және|халықты әлеу.  |жөндеу |
|  |мүгедектер үшін бұйымдар дайындау    |меттік қорғау  |шеберха|
|  |                                     |министрлігі    |насының|
|  |                                     |               |жұмысын|
|  |                                     |               |қалпына|
|  |                                     |               |келтіру|
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|33|Уақытша жұмысқа қатыспауды, жүкті    |Еңбекәлеумет.  |Үкімет.|01.07.99ж
|  |және босануы кезінде, бала дүниеге   |мині,          |ке ұсы.|
|  |келгенде, жерлегенде берілетін       |облыс әкімі    |ныс    |
|  |жәрдемақылар бойынша 445,3 млн.      |жұмыс берушілер|       |
|  |теңге сомасындағы берешекті өтеу     |               |       |
|  |мәселесін қарау                      |               |       |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|34|1999 жылға арналған облыс бюджетін   |Облыс әкімі,   |Үкімет.|01.05.99ж
|  |қалыптастырудың негізділігін қарау   |Қаржымині      |ке ұсы.|
|  |                                     |               |ныс    |
|__|_____________________________________|_______________|_______|_________
|35|Заң шығару бастамашылығы тәртібімен  |Облыс әкімі,  |Үкіметке|01.05.99ж
|  |"Қазақстан Республикасы Президентінің|Ауыл шаруашы. |ұсыныс  |
|  |"Салық және бюджетке төленетін басқа |лығы министр. |        |
|  |да міндетті төлемдер туралы" 1995    |лігі, Қаржыми.|        |
|  |жылғы 24 сәуірдегі N 2235 заң күші   |ні            |        |
|  |бар Жарлығына өзгерістер енгізу      |              |        |
|  |туралы" Қазақстан Республикасы Заңына|              |        |
|  |өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс |              |        |
|  |және тағы өзге де ауыл шаруашылықтық |              |        |
|  |емес мақсатқа арналған жерлерге салық|              |        |
|  |салу бөлігінде өзгерістер енгізу     |              |        |
|  |туралы Заң жобасын дайындау          |              |        |
|__|_____________________________________|______________|________|_________
|36|Таяу және алыс шетелдерден облыс     |Облыс әкімі,  |Жарты   |тұрақты
|  |кәсіпорындарына мамандар әкелу мен   |Еңбекәлеумет. |жылдық  |
|  |пайдалануды лицензиялау, сондай-ақ   |мині,         |ақпарат |
|  |олардың төлқұжат режимін сақтауы     |Ішкіісмині    |        |
|  |мәселелері бойынша тексеру жүргізуді |              |        |
|  |қамтамасыз ету және облыс әкіміне    |              |        |
|  |көмек көрсету                        |              |        |
|__|_____________________________________|______________|________|_________
|37|Аумақтық өнеркәсіп саясатын әзірлеу  |Облыс әкімі,  |Бекітіл.|01.07.99ж
|  |                                     |ЭИжСМ,        |ген бағ.|
|  |                                     |Қаржымині     |дарлама |
|__|_____________________________________|______________|________|_________

28 Определить объемы и источ-  Минфин, Агент-   Решение   01.05.99г.
ники выделения средств на   ство по чрезвы-
строительство моста через   чайным ситуа-
реку "Шолаксай" в           циям, Минтранс-
Кызылкогинском районе       ком
области
______________________________________________________________________
29 Решить вопрос собственности   Минтранском,        Решение  01.07.99г.
и включить в программу        Комитет государс-   Минтранс-
Минтранскома на 1999-2000     твенного имущест-   кома
годы реконструкцию искус-     ва и приватизации
ственной взлетно-посадочной   Минфина,
полосы Атырауского аэропорта  АО "Атырауаэропорты"
на уровне мировых стандартов
______________________________________________________________________
30 Дальнейшая модернизация       ОАО "Казахтелеком"  Програм-  31.12.99г.
междугородной и международной                     ма на
связи местной сети телекомму-                     1999 год
никации
______________________________________________________________________
31 Определить объемы работы    Министерство     Предложения   01.07.99г.
по замене физически и       культуры,        Правительству
морально устаревшего        информации и
оборудования                общественного
теле-радиопередающих        согласия, ГП
устройств в г. Атырау       "Казтелерадио"
и в районах области
______________________________________________________________________
8. Финансы и социальные вопросы
______________________________________________________________________
32 Передача Атырауской ремонтной  Минтрудсоц-  Возобновление  01.06.99г.
мастерской на баланс           защиты       работы
Алматинского протезно-ортопе-               Атырауской
дического центра и изготовле-               ремонтной
ние изделий для инвалидов                   мастерской
______________________________________________________________________
33 Рассмотреть вопрос погашения   Минтрудсоц-  Предложения    01.07.99г.
задолженности по пособиям по   защиты, аким Правительству
временной нетрудоспособнос-    области,
ти, беременности и родам, на   работодатели
погребение, рождение ребенка
в сумме 445,3 млн. тенге
______________________________________________________________________
34 Рассмотреть обоснованность     Аким области,  Предложения   01.05.99г.
формирования бюджета области   Минфин         Правительству
на 1999 год
______________________________________________________________________
35 В порядке законодательной      Аким области,  Предложения  01.05.99г.
инициативы подготовить проект  Минсельхоз,    Правительству
Закона о внесении изменений в  Минфин
Закон РК "О внесении изменений
в Указ Президента РК, имеющий
силу закона, от 24.04.95 г.
№ 2235 "О налогах и других
обязательных платежах в
бюджет" в части налога на
землю промышленности,
транспорта, связи, обороны и
иного несельскохозяйственного
назначения
______________________________________________________________________
36 Обеспечить проверку и оказать  Аким области,  Полугодовые постоянно
помощь акиму области по        Минтруд-       информации
вопросам лицензирования и      соцзащиты,
привлечения и использования    МВД
специалистов из дальнего и
ближнего зарубежья на
предприятиях области, а также
соблюдения ими паспортного
режима
______________________________________________________________________
37 Разработать региональную    Аким области,   Утвержденная  01.07.99г.
промышленную политику       МЭИТ, Минфин    программа
______________________________________________________________________