Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 26 наурыз N 307. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.06. N 981 қаулысымен. ~P020981
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің  "Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің мәселелері" туралы 1999 жылғы 25
ақпандағы N 173
P990173_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "4" саны "5" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекеова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года № 307. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 ~P020981 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.09.2002 № 981.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173 "Вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан" следующее изменение:
В пункте 3 цифру "4" заменить на цифру "5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)