Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 наурыз N 319
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 P981141_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы реттік нөмірі 125-жол алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 3 қосымшадағы реттік нөмірі 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 23, 406, 434, 435, 436, 438, 439, 440, 441, 446, 450,455-жолдар алынып тасталсын;
3) көрсетілген қаулыға 4-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 128-жолмен толықтырылсын:
"128 "Шаруашылық басқармасы" Чайковский көшесі, 206-үй".
жабық акционерлік қоғамы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 1141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года № 319
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 1141 P981141_ "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 41, ст. 371) следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 1 к указанному постановлению строку, порядковый номер 125, исключить;
2) в приложении 3 к указанному постановлению строки, порядковые номера 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 23, 406, 434, 435, 436, 438, 439, 440, 441, 446, 450, 455, исключить;
3) приложение 4 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 128, следующего содержания:
"128 Закрытое акционерное
общество "ХОЗУ"                 ул. Чайковского, д. 206".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан