"Қазаккумулятор" акционерлік қоғамын қаржылық сауықтыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 наурыз N 340
"Қазаккумулятор" акционерлік қоғамын қаржылық-экономикалық сауықтыру, инвестицияларды, озық менеджмент пен технологияларды тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қорғаныс өнеркәсібі жөніндегі комитеті белгіленген тәртіппен "Қазаккумулятор" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне берсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті белгіленген тәртіппен арнайы мақсаттағы өнімдерді
шығару жөнінде мамандандыруды сақтауды ескере отырып, "Қазаккумулятор"
акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сату жөнінде ашық
тендер өткізсін.
3.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.10.
N 1363 қаулысымен.
P991363_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Умбетова А.

О мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Казаккумулятор"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 340
В целях финансово-экономического оздоровления акционерного общества "Казаккумулятор", привлечения инвестиций, передового менеджмента и технологий Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по оборонной промышленности Министерства обороны Республики Казахстан в установленном порядке передать Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан государственный пакет акций акционерного общества "Казаккумулятор".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке провести открытый тендер по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Казаккумулятор" с учетом сохранения специализации по выпуску продукции специального назначения.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 10
сентября 1999 г. N 1363
P991363_
)
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)