Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 наурыз N 345
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстанның үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалуы мен өткізуі туралы" 1999 жылғы 15 ақпандағы N 36 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөніндегі Мемлекеттік комиссия құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған:
Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөніндегі Мемлекеттік комиссияның құрамы;
Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралар жоспары бекітілсін, 1999 жылға арналған.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.01.21. N 109
қаулысымен. P000109_
3. Облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері, орталық атқарушы органдар Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөніндегі тиісті комиссияларды құрсын.
4. Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға
дайындалу мен өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру тиісті
бағдарламаларды іске асыруға жауапты әкімшіліктерге 1999 жылға
арналған мемлекеттік бюджетте көзделген қаражаттың есебінен және
шегінде жүзеге асырылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 31 наурыздағы N 345
қаулысымен
бекітілген
Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға
дайындалу мен өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның
құрамы
Кекілбаев Әбіш             - Қазақстан Республикасының
Кекілбайұлы                  мемлекеттік хатшысы,
комиссияның төрағасы
(келісім бойынша)
Сәрсенбаев Алтынбек        - Қазақстан Республикасының
Сәрсенбайұлы                 Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрі,
төрағаның орынбасары
Ыдырысов Ерлан             - Қазақстан Республикасы
Әбілфайызұлы                 Сыртқы істер бірінші вице-Министрі,
төрағаның орынбасары
Рябченко Олег              - Қазақстан Республикасының
Григорьевич                  Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі
Ішкі саясат департаментінің
директоры, комиссияның хатшысы
Комиссия мүшелері
Абаев Хасен                - Қазақстан Республикасы
Сейілханұлы                  Суретшілер одағы
басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Алексий (Кутепов А.Н.)     - Алматы мен Семей
архиепископы (келісім бойынша)
Атрушкевич Павел           - Қазақстан халықтары
Александрович                Ассамблеясы төрағасының
орынбасары, Қазақтың
мемлекеттік сәулет-құрылыс
академиясының ректоры
Бексұлтанов Мәди           - "Қазақстанның болашағы
Қазбекұлы                    үшін" жастар қозғалысының
жетекшісі (келісім бойынша)
Бүркітбаев Серік           - Қазақстан Республикасының
Мінуарұлы                    Көлік, коммуникациялар және
туризм министрі
Васильев Валерий Яковлевич - "Валери" фирмасының
президенті (келісім бойынша)
Елубаева Жанат             - Үшінші мыңжылдықты
Серікқызы                    қарсы алу жөніндегі
комитеттің президенті
(келісім бойынша)
Ертілесова Жанат           - Қазақстан Республикасы
Жұрғалиқызы                  Қаржы бірінші вице-министрі
Жақсыбеков Әділбек         - Астана қаласының әкімі
Рыскелдіұлы
Жұмағұлов Бақытжан         - Республикалық еңбек саяси
Тұрсынұлы                    партиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Қозыбаев Манаш             - Ш.Уәлиханов атындағы
Қабашұлы                     тарих және этнография
институтының директоры
Қошанов Аманжол            - Қазақстан Республикасы
Қошанұлы                     Ғылым академиясының
Қоғамдық және гуманитарлық
ғылымдар бөлімшесінің
академик-хатшысы (келісім бойынша)
Құл-Мұхаммед Мұхтар        - "Атамұра" корпорациясының
президенті (келісім бойынша)
Күзембаева Галина          - "Гала ТВ"
Леонидовна                   телекомпаниясының
президенті (келісім бойынша)
Көшербаев Қырымбек         - Қазақстан Республикасының
Елеуұлы                      Денсаулық сақтау, білім және
спорт министрі
Медетбек Темірхан          - Қазақстан Жазушылар
одағы басқармасының 2-хатшысы
(келісім бойынша)
Мұсақожаева Айман          - Ұлттық музыка
Қожабекқызы                  академиясының ректоры
Мұхамеджанов Бауыржан      - Қазақстан Республикасының
Әлімұлы                      Әділет министрі
Назарбаева Дариға          - "Хабар" жабық акционерлік
Нұрсұлтанқызы                қоғамының президенті
Нұғманов Рашид             - "Рашид және Б" продюсерлік
Мұсаұлы                      орталығының президенті
(келісім бойынша)
Нысанбайұлы Рәтбек қажы    - Қазақстан мұсылмандары
дін басқармасының мүфтиі
Омашев Намазәлі            - Қазақтың Әл-Фараби
атындағы мемлекеттік ұлттық
университеті журналистика
факультетінің деканы
Рымжанов Ораз              - Қазақстан Республикасы
Махатұлы                     Кинематографистер одағы
басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Сағдиев Мақтай             - Республикалық Қазақстан
Рамазанұлы                   ардагерлері кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Самақова Айткүл            - Қазақстан Республикасының
Байғазықызы                  министрі, Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Отбасы
және әйелдер ісі жөніндегі
комиссияның төрайымы
Тәуекел Сіләмбек           - Мемлекеттік мәдениет пен
өнерді қолдау қорының
атқарушы директоры
Терещенко Сергей           - "Отан" партиясы
Александрович                төрағасының міндетін
атқарушы (келісім бойынша)
Храпунов Вячеслав          - Алматы қаласының әкімі
Викторович
Школьник Владимир          - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                    Ғылым және жоғары білім
министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 31 наурыздағы N 345
қаулысымен бекітілген
Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу
мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың жоспары 1999 жылға арналған
__________________________________________________________________________
|NN|   Іс-шаралардың атауы            |Іске асыру| Іске асырылуына|Іске асу
|  |                                  | нысаны   |  жауаптылар    |мерзімі
|__|__________________________________|__________|________________|________
І. Ұйымдастыру іс-шаралары
__________________________________________________________________________

О мерах по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 345
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года № 36 U990036_ "0 подготовке и проведении торжественной встречи Казахстаном третьего тысячелетия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Государственную комиссию по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане.
2. Утвердить прилагаемые:
состав Государственной комиссии по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане.
План основных мероприятий по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане на 1999 год.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 января 2000 г. N 109 P000109_ .
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы, центральным исполнительным органам образовать соответствующие комиссии по проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане.
4. Финансирование мероприятий по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в государственном бюджете на 1999 год соответствующим администраторам программ, ответственным за их исполнение.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 1999 года № 345
Состав Государственной комиссии no подготовке и
проведению торжественной встречи третьего тысячелетия
в Казахстане
Кекилбаев Абиш              - Государственный секретарь Республики
Кекилбаевич                   Казахстан, председатель комиссии
(по согласованию)
Сарсенбаев Алтынбек         - Министр культуры, информации и
Сарсенбаевич                  общественного согласия Республики
Казахстан, заместитель председателя
Идрисов Ерлан               - первый вице-Министр иностранных
Абильфаизович                 дел Республики Казахстан, заместитель
председателя
Рябченко Олег               - Директор Департамента внутренней
Григорьевич                   политики Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан, секретарь
Члены комиссии:
Абаев Хасен                 - председатель правления Союза
Сеилханович                   художников Республики Казахстан
(по согласованию)
Алексий                     - архиепископ Алматинский и
(Кутепов А.Н.)                Семипалатинский (по согласованию)
Атрушкевич Павел            - заместитель Председателя Ассамблеи
Александрович                 народов Казахстана, ректор Казахской
государственной архитектурно-строительной
академии
Бексултанов Мади            - лидер республиканского
Казбекович                    молодежного движения "За будущее
Казахстана" (по согласованию)
Буркитбаев Серик            - Министр транспорта, коммуникаций
Минаварович                   и туризма Республики Казахстан
Васильев Валерий            - президент фирмы "Валери"
Яковлевич                     (по согласованию)
Джаксыбеков Адильбек        - аким города Астаны
Рыскельдинович
Елюбаева Жанат              - президент Комитета по встрече
Сериковна                     третьего тысячелетия (по согласованию)
Ертлесова Жаннат            - первый вице-Министр финансов
Джургалиевна                  Республики Казахстан
Жумагулов Бахытжан          - председатель Республиканской
Турсынович                    политической партии труда(по согласованию)
Козыбаев Манаш              - директор Института истории и
Кабашевич                     этнологии имени Ч. Валиханова
Кошанов Аманжол             - академик-секретарь отделения
Кошанович                     общественных и гуманитарных наук
Академии наук Республики Казахстан
(по согласованию)
Кузембаева Галина           - президент телекомпании "Гала-ТВ"
Леонидовна                    (по согласованию)
Кул-Мухаммед Мухтар         - президент корпорации "Атамура"
(по согласованию)
Кушербаев Крымбек           - Министр здравоохранения, образования
Елеуович                      и спорта Республики Казахстан
Медетбек Темирхан           - 2-секретарь правления Союза
писателей Казахстана (по согласованию)
Мусаходжаева Айман          - ректор Национальной академии музыки
Кожабековна
Мухамеджанов Бауржан        - Министр юстиции Республики Казахстан
Алимович
Назарбаева Дарига           - президент закрытого акционерного общества
Нурсултановна                 "Хабар"
Нугманов Рашид              - президент Продюсерского центра
Мусаевич                      "Рашид и Б" (по согласованию)
Ратбек кажи                 - муфтий Духовного управления
Нысанбайулы                   мусульман Казахстана (по согласованию)
Омашев Намазалы             - декан факультета журналистики Казахского
государственного национального университета
им. Аль-Фараби
Рымжанов Ораз               - председатель правления Союза
Махатович                     кинематографистов Республики Казахстан
(по согласованию)
Сагдиев Мактай              - председатель Республиканского Совета
Рамазанович                   ветеранов Казахстана (по согласованию)
Самакова Айткуль            - Министр Республики Казахстан,
Байгазиевна                   председатель Национальной комиссии по
делам семьи и женщин при Президенте Республики
Казахстан
Тауекел Сламбек             - исполнительный директор Государственного
фонда поддержки культуры и искусства
Терещенко Сергей            - исполняющий обязанности Председателя
Александрович                 партии "Отан" (по согласованию)
Храпунов Виктор             - аким города Алматы
Вячеславович
Школьник Владимир           - Министр науки и высшего образования
Сергеевич                     Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 1999 года № 345
План основных мероприятий по подготовке и проведению
торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане на 1999 год
Сноска. В План внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 21 января 2000 г. N 109
P000109_
.
______________________________________________________________________
№ №!Наименование мероприятий!  Форма   !Ответственные !     Сроки    !
!                        !реализации!за исполнение !   реализации !
---------------------------------------------------------------------!
1 !            2           !     3    !      4       !       5      !
---------------------------------------------------------------------!
I. Организационные мероприятия
______________________________________________________________________

|24|Қазақстан Республикасы Президенті.|Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |1999
|  |нің дарынды балалармен кездесуін, |          |тау, білім      |жылдың
|  |"Қазақстан - ХХІ ғасыр" атты      |          |және спорт      |мамыры
|  |оқушылар еңбектерін қорғауын      |          |министрлігі     |
|  |ұйымдастыру                       |          |                |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|25|"Үшінші мыңжылдықты қарсы аламыз" |Үкімет    |Денсаулық сақ.  |1999
|  |атты Президент шыршасы тойының    |қаулысы   |тау, білім      |жылдың
|  |өткізілуін қамтамасыз ету         |          |және спорт      |желтоқ.
|  |                                  |          |министрлігі     |саны
|__|__________________________________|__________|________________|________
|26|"Үшінші мыңжылдыққа қарай" атты   |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |1999жыл
|  |ХХІІІ республикалық жас           |          |тау, білім      |дың
|  |музыканттардың байқауын өткізу    |          |және спорт      |сәуірі
|  |                                  |          |министрлігі     |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|27|"Біз ХХІ ғасырда өмір сүреміз"    |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |1999
|  |атты оқушылардың Кіші академиясы. |          |тау, білім және |жылдың
|  |ның ғылыми-практикалық конферен.  |          |спорт министр.  |ақпан-
|  |циясын өткізу                     |          |лігі            |сәуірі
|__|__________________________________|__________|________________|________
|28|"Армысың, ХХІ ғасыр !" атты жалпы |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |Жыл
|  |білім беретін және кәсіби мектеп. |          |тау, білім      |ішінде
|  |тер мен колледждер оқушыларының   |          |және спорт      |
|  |шығармашылық жұмыстарының байқау. |          |министрлігі     |
|  |ларын өткізу (шығармалар, пла.    |          |                |
|  |каттар, суреттер және т.б.)       |          |                |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|29|Колледж оқушыларының қоғамдық     |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |Жыл
|  |пәндер бойынша "Қазақстан үшінші  |          |тау білім       |ішінде
|  |мыңжылдық табалдырығында" тақы.   |          |және спорт      |
|  |рыбындағы ғылыми еңбектерінің     |          | министрлігі    |
|  |байқауын ұйымдастыру              |          |                |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|30|Оқу орындарында салауатты өмір    |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |Жыл
|  |салтын насихаттау мақсатында      |          |тау білім       |ішінде
|  |"Жаңа ғасырға - мықты денсаулық.  |          |және спорт      |
|  |пен !" ұранымен спорт жарыстарын  |          |министрлігі     |
|  |өткізу                            |          |                |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|31|Мектептердің тәрбие жүйесінде     |Бұйрық    |Денсаулық сақ.  |1999жы
|  |"Үшінші мыңжылдық азаматын        |          |тау, білім      |лдың
|  |тәрбиелеу" атты республикалық     |          |және спорт      |қараша
|  |семинар-панорама өткізу           |          |министрлігі     |сы
|__|__________________________________|__________|________________|________
|32|1999 жылдың 31 желтоқсанының 2000 |Бұйрық,   |Денсаулық сақ.  |2000
|  |жылдың 1 қаңтарына қараған түні   |шешімдер  |тау, білім      |жылдың
|  |дүниеге келген балаларға ескерткіш|          |және спорт      |қаңтары
|  |сыйлықтар, кәдесыйлар беруді      |          |министрлігі.    |
|  |ұйымдастыру                       |          |әкімдер         |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|33|Қалаларда, аудандарда, елді       |Бұйрық,   |Денсаулық сақ.  |Жыл
|  |мекендерде "Жан-тәні сау ұлт - ХХІ|шешімдер  |тау, білім      |ішінде
|  |ғасырға" атты спорт түрлерінен    |          |және спорт      |
|  |жарыстар, жеңіл атлетикалық крос. |          |министрлігі,    |
|  |тар ұйымдастыру                   |          |әкімдер         |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|34|31 қаңтарда "ХХ ғасырдан - ХХІ    |Бұйрықтар,|Денсаулық сақ.  |1999жыл
|  |ғасырға" атты көпшілік жүгіру     |шешімдер  |тау, білім      |дың 31
|  |жарыстарын ұйымдастыру            |          |және спорт      |қаңтары
|  |                                  |          |министрлігі,    |
|  |                                  |          |әкімдер         |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|35|"Үшінші мыңжылдық аллеялары"      |Шешімдер  |Облыс әкімдері  |Жыл
|  |республикалық акциясы ауқымында   |          |                |ішінде
|  |ағаш отырғызуды ұйымдастыру       |          |                |
|__|__________________________________|__________|________________|________
IV. Әлеуметтік-бағдарлық іс-шаралар
__________________________________________________________________________
|36|Аз қорғалған азаматтардың пайдасы.|Үкімет    |Еңбек және      |Жыл
|  |на қаражат жинау мақсатында       |қаулысы   |халықты әлеумет.|ішінде
|  |"Қайырымдылық дәуіріне аттанайық" |          |тік қорғау      |
|  |атты телемарафон ұйымдастыру      |          |министрлігі,    |
|  |                                  |          |Тұрмысы төмен   |
|  |                                  |          |отбасыларды     |
|  |                                  |          |қолдау қоры     |
|  |                                  |          |(келісім        |
|  |                                  |          |бойынша),       |
|  |                                  |          |Мәдениет, ақпа. |
|  |                                  |          |рат және қоғам. |
|  |                                  |          |дық келісім     |
|  |                                  |          |министрлігі,    |
|  |                                  |          |әкімдер         |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|37|Қоғамға аса зор қауіп төндірмейтін|Президент |Ішкі істер      |Жыл
|  |қылмысы үшін сотталған адамдардың |Жарлығы   |министрлігі,    |ішінде
|  |жекелеген санаттарына рақымшылық  |          |Әділет          |
|  |жариялау                          |          |министрлігі     |
|__|__________________________________|__________|________________|________
V. Халықаралық іс-шаралар
__________________________________________________________________________
|38|Мәскеу және Майндағы Франкфурт    |Бұйрық    |Мәдениет, ақпа. |1999
|  |қалаларында өтетін кітап жәрмең.  |          |рат және қоғам. |жылдың
|  |келерінің жұмысына қатысу         |          |дық келісім     |қыркүй
|  |                                  |          |министрлігі,    |ек,
|  |                                  |          |Сыртқы істер    |қазаны
|  |                                  |          |министрлігі     |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|39|
|__|__________________________________|__________|________________|________
|40|Коста-Рикадағы "Адамзат мерекесі" |Ұсыныс    |Сыртқы істер    |1999жы
|  |фестиваліне қатысу                |          |министрлігі,    |лдың IV
|  |                                  |          |Мәдениет, ақпа. |тоқсаны
|  |                                  |          |рат және қоғам. |
|  |                                  |          |дық келісім     |
|  |                                  |          |министрлігі     |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|41|Вашингтон қаласындағы (АҚШ) Жастар|Ұсыныс    |Сыртқы істер    |1999жы
|  |Ассамблеясының жұмысына қатысу    |          |министрлігі,    |лдың IV
|  |                                  |          |Мәдениет, ақпа. |тоқсаны
|  |                                  |          |рат және қоғам. |
|  |                                  |          |дық келісім     |
|  |                                  |          | министрлігі    |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|42|Үшінші мыңжылдықты қарсы алу      |Бұйрық    |Көлік, коммуни. |1999
|  |жөніндегі салтанатты іс-шаралар   |          |кациялар және   |жылдың
|  |ұйымдастырылатын жерлерге туристік|          |туризм министр. |IV
|  |топтардың сапарын ұйымдастыру     |          |лігі, Сыртқы    |тоқсаны
|  |                                  |          |істер министр.  |
|  |                                  |          |лігі            |
|__|__________________________________|__________|________________|________
|43|Қазақстан Республикасының елордасы|Ұсыныс    |Сыртқы істер    |1999жы
|  |Астана қаласын "Үшінші мыңжылдық  |          | министрлігі,   |лдың
|  |қаласы" халықаралық конкурсына    |          |Астана қаласының|ІІІ
|  |ұсыну                             |          |әкімі           |тоқсаны
|__|__________________________________|__________|________________|________
|44|" 1 әлем - 1 күн - 1 кеш" шоу-    |Бұйрықтар |Мәдениет, ақпа. |1999жы
|  |карнавалын көрсетуді ұйымдастыру  |          |рат және қоғам. |лдың 31
|  |                                  |          |дық келісім     |желтоқ.
|  |                                  |          |министрлігі,    |саны
|  |                                  |          |Көлік, коммуни. |
|  |                                  |          |кациялар және   |
|  |                                  |          |туризм          |
|  |                                  |          |министрлігі     |
|__|__________________________________|__________|________________|________
ЕСКЕРТУ. Жоспар өзгерді, 39-жол алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
2000.01.21. N 109 қаулысымен.
P000109_
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Умбетова А.

24 Обеспечить проведение     Приказ       Минэдравобрспорт Май 1999 года
встречи Президента Рес-
публики Казахстан с ода-
ренными детьми, защиту
научных работ учащимися
"Казахстан - ХХI век"
------------------------------------------------------------------------
25 Обеспечить проведение  Постановление  Минэдравобрспорт   Декабрь
Президентской ново-   Правительства                     1999 года
годней елки "Встреча-
ем третье тысячелетие"
------------------------------------------------------------------------
26 Провести XXIII респуб-  Приказ        Минэдравобрспорт    Апрель
ликанский конкурс юных                                    1999 года
музыкантов под девизом
"Навстречу третьему тыся-
челетию"
------------------------------------------------------------------------
27 Провести республиканские  Приказ      Минэдравобрспорт  Февраль-апрель
научно-практические кон-                                   1999 года
ференции Малой академии
наук школьников под де-
визом "Нам жить в XXI ве-
ке"
-------------------------------------------------------------------------
28 Провести конкурсы твор -  Приказ      Минэдравобрспорт  В течение
ческих работ (сочинений,                                  года
плакатов, рисунков и т.д.)
учащихся общеобразователь-
ных и профессиональных
школ, колледжей "Здравст-
вуй, XXI век !"
-------------------------------------------------------------------------
29 Организовать конкурсы на-  Приказ      Минэдравобрспорт  В течение
учных работ учащихся кол-                                  года
леджей по общественным
дисциплинам на тему "Ка-
захстан на пороге третье-
го тысячелетия"
-------------------------------------------------------------------------
30 Провести в учебных заве-   Приказ      Минэдравобрспорт  В течение
дениях массовые соревно-                                    года
вания по различным видам
спорта с целью пропаганды
здорового образа жизни
под девизом "В новый век -
с отличным здоровьем!"
-------------------------------------------------------------------------
31 Провести республиканский   Приказ      Минэдравобрспорт     Ноябрь
семинар-панораму воспита-                                  1999 года
тельных систем школ "Вос-
питание гражданина треть-
его тысячелетия"
-------------------------------------------------------------------------
32 Организовать вручение па-  Приказ      Минэдравобрспорт,    Январь
мятных подарков и сувени-  решения     акимы                2000 года
ров, детям, родившимся с
31 декабря 1999 года на
1 января 2000 года
-------------------------------------------------------------------------
33 Организовать в городах,    Приказ      Минэдравобрспорт,  В течение
районах и населенных      решения       акимы                года
пунктах проведение сорев-
нований по доступным ви-
дам спорта и легкоатле-
тических кросов под де-
визом "Здоровая нация - в
XXI век "
--------------------------------------------------------------------------
34 Организовать и провести    Приказ,     Минэдравобрспорт,  31 декабря
массовые забеги 31 де-    решения       акимы              1999 года
кабря  "Из  XX века - в
XXI век"
--------------------------------------------------------------------------
35 Организовать посадки де-   Решения     Акимы областей     В течение
ревьев в рамках республи-                                    года
канской акции "Аллеи
третьего тысячелетия"
-------------------------------------------------------------------------
IV. Социально-ориентированные мероприятия
-------------------------------------------------------------------------
36 Организовать телемарафон  Постановление Минтруда, Фонд   В течение
"Навстречу эре милосер-   Правительства поддержки мало-    года
дия" для сбора средств                 обеспеченных граж
в пользу незащищенных                  дан (по согласо -
слоев населения                        ванию), Минкульт-
информ, акимы
------------------------------------------------------------------------
37.Объявить амнистию для    Указ Президен- МВД, Минюст      В течение
отдельных категорий лиц, та                                 года
осужденных за преступ-
ления, не представляющих
большой общественной
опасности
-------------------------------------------------------------------------
V. Международные мероприятия
------------------------------------------------------------------------
38 Принять участие в работе  Приказ       Минкультинформ,  Сентябрь,
книжных ярмарок в горо-                МИД              октябрь 1999
дах Москве и Франкфурт-                                  года
на-Майне
------------------------------------------------------------------------
39 (исключена)
-----------------------------------------------------------------------
40 Принять участие на      Предложение    МИД, Минкульт-   IV квартал
фестивале "Празднова-                  информ            1999 года
ние человечества" в
Коста-Рике
-----------------------------------------------------------------------
41 Принять участие в ра-   Предложение    МИД, Минкульт-   IV квартал
боте Ассамблеи моло-                   информ            1999 года
дежи в г. Вашингтоне
(США)
----------------------------------------------------------------------
42 Организовать поездки    Приказ        Минтранскомтур,   IV квартал
туристических групп в                 МИД                1999 года
места организации тор-
жественных мероприятий
по встрече третьего
тысячелетия во всем
мире
-----------------------------------------------------------------------
43 Выдвинуть столицу Рес- Предложения   МИД, аким города    III квартал
публики Казахстан го-                Астаны              1999 года
род Астану на Между-
народный конкурс "Го-
род III тысячелетия"
-----------------------------------------------------------------------
44 Организовать трансля-  Приказы      Минкультинформ,     31 декабря
цию шоу-карнавала                   Минтранскомтур      1999 года
"1 мир - 1 день -
1 вечеринка"
______________________________________________________________________
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)