Ауыл шаруашылығы ұйымдарында салық төлеудің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 сәуір N 420
Жекелеген ауыл шаруашылығы ұйымдарын қаржылай сауықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің және Ауыл шаруашылығы министрлігінің екінші топқа жатқызылған және қаржылай оңалту мен санациялау рәсімі жүргізілуге тиіс жекелеген ауыл шаруашылығы ұйымдарының бюджетке салық төлеу мерзімін заңдарда белгіленген тәртіппен 1999 жылдың 15 желтоқсанына дейін ұзарту туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы министрі
Ж.С.Кәрібжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Омарбекова А.Т.

Отдельные вопросы уплаты налогов в сельскохозяйственных организациях
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1999 года № 420
В целях финансового оздоровления отдельных сельскохозяйственных организаций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства государственных доходов и Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о предоставлении в установленном законодательством порядке отдельным сельскохозяйственным организациям, отнесенным ко второй группе и подлежащим процедуре финансовой реабилитации и санации, отсрочки по уплате налогов в бюджет до 15 декабря 1999 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра - Министра сельского хозяйства Республики
Казахстан - Карибжанова Ж.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)