1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының Көкшетау қаласын,
Еңбекшілдер, Зеренді және Щучинск аудандарын
Ақмола облысына қосуға және Ақмола облысының
орталығын Астана қаласынан Көкшетау қаласына көшіруге
байланысты мәселелерді шешу жөніндегі Үкімет комиссиясының
Құрамы
Ертілесова Жанат       - Қазақстан Республикасының
Жұрғалиқызы              Қаржы бірінші вице-министрі,
төрайым
Арғынғазин Әнуарбек    - Қазақстан Республикасының
Арғынғазынұлы            Президенті Іс Басқарушысының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбітаев Есберген       - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда
бірінші вице-министрі
Әділбеков Дәурен       - Ақмола облысы әкімінің
Зекенұлы                 орынбасары
Ахметов Даниал         - Солтүстік Қазақстан облысының
Кенжетайұлы              әкімі
Власов Николай         - Қазақстан Республикасының Ішкі
Афанасьевич              істер вице-министрі
Доминов Евгений        - Қазақстан Республикасының
Евгеньевич               Қаржы министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
комитеті төрағасының орынбасары
Есілов Сансызбай       - Астана қаласы әкімінің
Сейітжанұлы              орынбасары
Кәрібжанов Қайрат      - Қазақстан Республикасының
Сәлімұлы                 Көлік, коммуникациялар және
туризм вице-министрі
Кулагин Сергей         - Ақмола облысының әкімі
Витальевич
Мағзұмов Еран          - Қазақстан Республикасы
Құдысбекұлы              Премьер-Министрінің Кеңсесі
Ұйымдастыру, бақылау және
қауіпсіздік бөлімінің бас
инспекторы, хатшы
Нұрпейісов Қайрат      - Қазақстан Республикасының
Айтмұхамбетұлы           Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Отаров Қадырхан        - Қазақстан Республикасының Ауыл
Махмұтұлы                шаруашылығы вице-министрі
Чиркалин Иван          - Солтүстік Қазақстан облысы
Федорович                әкімінің орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

от 21 апреля 1999 г. № 442
Состав
Правительственной комиссии по решению вопросов,
связанных с присоединением города Кокшетау,
Енбекшильдерского, Зерендинского и Щучинского районов
Северо-Казахстанской области к Акмолинской области и
переносом центра Акмолинской области из города Астаны в
город Кокшетау
Ертлесова Жаннат Джургалиевна        - первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан, председатель
Аргынгазин Ануарбек Аргынгазинович   - заместитель Управляющего Делами
Президента Республики Казахстан (по
согласованию)
Абитаев Есберген                     - первый вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Адильбеков Даурен Зекенович          - заместитель акима Акмолинской области
Ахметов Даниал Кенжетаевич           - аким Северо-Казахстанской области
Власов Николай Афанасьевич           - вице-Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Доминов Евгений Евгеньевич           - заместитель Председателя
Комитета госимущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Есилов Сансызбай Сейтжанович         - заместитель акима г. Астаны
Карибжанов Хайрат Салимович          - вице-Министр транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Кулагин Сергей Витальевич            - аким Акмолинской области
Магузумов Еран Кудусбекович          - главный инспектор Отдела
организации, контроля и
безопасности Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан,
секретарь
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович     - вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Отаров Кадырхан Махмутович           - вице-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
Чиркалин Иван Федорович              - заместитель акима Северо-Казахстанской
области