Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің IDF 27224-KZ Грантын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 сәуір N 452
Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің IDF 27224-KZ Грантын Қазақстанда бидайды өндірудің өнімділігін, ұтымдылығы мен тұрақтылығын жақсарту үшін тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің IDF 27224-KZ Грантын іске асыру жөніндегі осы Гранттың
қаражатына билік ету құқығы бар жауапты атқарушы болып белгіленсін.
2. Грант қаражатының пайдаланылуын бақылау Қазақстан
Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О реализации Гранта IDF 27224-KZ Международного Банка Реконструкции и Развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1999 года № 452
В целях эффективного использования IDF 27224-KZ Международного Банка Реконструкции и Развития для улучшения продуктивности, рентабельности и стабильности производства пшеницы в Казахстане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить ответственным исполнителем по реализации Гранта IDF 27224-KZ Международного Банка Реконструкции и Развития с правом распоряжения средствами данного Гранта Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный академический центр аграрных исследований Республики Казахстан Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан".
2. Контроль за использованием средств Гранта возложить на
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)