Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қыркүйектегі N 1149 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 сәуір N 473
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1997 жылдың 4 маусымынан бастап "Зейнетақылар мен
жәрдемақыларды төлеу мен жеткізу тәртібін жетілдіру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қыркүйектегі N 1149
P961149_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 38, 362-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года № 1149
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 473
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Считать утратившим силу с 4 июня 1997 года постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года № 1149 P961149_ "О совершенствовании порядка выплаты и доставки пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 38, ст. 362).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)