"Экономикалық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесін "Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны етіп қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 сәуір N 488
"Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкiмшi-мекемелерiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң "Экономикалық зерттеулер институты" мемлекеттiк мекемесi шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн. <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.11.30. N 1817
қаулысымен .
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.20. N 837
қаулысымен . ("Экономикалық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорынына қатысты 2002 жылғы 1 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданады).
3. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Кәсiпорынның жарғылық капиталын қалыптастырсын, Жарғысын бекiтсiн және Кәсiпорынды белгiленген тәртiппен әдiлет органдарында тiркесiн.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации государственного учреждения "Институт экономических исследований" в Республиканское государственное предприятие "Институт экономических исследований"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 488
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1335 "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Институт экономических исследований" Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие "Институт экономических исследований" на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 30 ноября 1999 г. N 1817 ; от 20 августа 2003 г. N 837 (распространяет свое действие на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2002 года в отношении Республиканского государственного предприятия "Институт экономических исследований").
3. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан сформировать уставный капитал Предприятия, утвердить устав и в установленном порядке зарегистрировать Предприятие в органах юстиции.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан