Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті туралы ережеге өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 29 сәуір N 512. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.06. N 981 қаулысымен. ~P020981
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173
P990173_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Кеден комитеті туралы ережеге мынадай өзгеріс енгізілсін:
16-тармақтың екінші абзацындағы "екі" деген сөз "үш" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.

О внесении изменения в Положение о Таможенном комитете Министерства государственных доходов Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 512 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 ~P020981 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.09.2002 № 981.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в Положение о Таможенном комитете Министерства государственных доходов Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173 P990173_ следующее изменение:
во втором абзаце пункта 16 слово "двух" заменить словом "трех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)