Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 29 сәуір N 525
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 сәуірдегі N 144 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 P990442_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының балансына 1-қосымшаға сәйкес ғимараттар мен қызметтік үй-жайлар берілсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
29 сәуірдегі
N 525 қаулысына
1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.05.26. N 525 қаулысымен. P990525_
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының
балансына берілетін ғимараттар мен қызметтік үй-жайлардың
Тізбесі
р/н      Ғимараттардың, қызметтік үй-жайлардың           Алаңы
атаулары мен олардың мекен-жайлары            (шаршы м.)
1.       Ақмола облысының әкiмшілiк ғимараты            3098
Ж.Омаров көшесi, 60
2.       Облыстық еңбек және халықты әлеуметтiк         1627
қорғау жөнiндегi басқарма
М.Әуезов көшесi, 116
3.       Облыстық iшкi iстер басқармасы                 5474
Бейбiтшiлiк көшесi, 19
4.       Облыстық экология және биоресурстар            1076,5
басқармасы
Жамбыл көшесi, 71/1
5.       Ақмола облыстық әскери комиссариаты            1404
Жангелдин көшесi, 40
6.       Облыстық сот ғимараты                          1225
Дружба көшесi, 018
7.
8.       Облыстық білiм беру басқармасы                 642,8
Әуезов көшесi, 103 а
9.       Облыстық прокуратура (келiсiм бойынша)         1623,4
Желтоқсан көшесi, 59
10.      Облыстық қаржы басқармасы                        787
Дружба көшесi, 29 б
11.      Облыстық санитарлық-эпидемиологиялық           4309,8
станция
Желтоқсан көшесi, 50
12.      Ақмола облысының мемлекеттiк мұражайы          1126,5
Әуезов көшесi, 43
13       Облыстық әдiлет басқармасы                      450
Ақжайық көшесi, 7
14.      Ақмола облыстық бiлiм беру қызметкерлерiнiң     2451
бiлiктiлiгiн арттыру институты
Кенесары көшесi, 270
15.      Облыстық мәдениет басқармасы                     402
Абылайхан даңғылы, 2 а

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года № 525
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года № 114 U990114_ Р990442_ следующее дополнение:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"передать в установленном порядке на баланс Управления Делами
Президента Республики Казахстан здания и служебные помещения согласно
приложению 1".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 1999 года № 525
Перечень
зданий и служебных помещений, передаваемых на баланс Управления
Делами Президента Республики Казахстан
------------------------------------------------------------------------
№№ !    Наименование здания, служебного помещения     !   Площадь
п/п!                и его адрес                       !   (кв.м.)
------------------------------------------------------------------------
1.  Административное здание аппарата акима Акмолинской      3098
области ул. Ж.Омарова, 60
2.  Областное управление по труду и социальной защите       1627
населения ул. М.Ауэзова, 116
3.  Областное управление внутренних дел                     5474
ул. Бейбитшилик, 19
4.  Областное управление экологии и биоресурсов             1076,5
ул. Ж.Жамбула, 71/1
5.  Акмолинский областной военный комиссариат               1404
ул. Джангильдина, 40
6.  Здание областного суда                                  1225
ул. Дружбы, 018
7.  ХОЗУ административными зданиями аппарата                910,7
акима Акмолинской области
ул. Отырар, 27
8.  Областное управление образования                        642,8
ул. Ауэзова, 103 а
9.  Областная прокуратура (по согласованию)
ул. Желтоксан, 59                                       1623,4
10.  Областное финансовое управление                         787
ул. Дружбы, 29 б
11.  Областная санитарно-эпидемиологическая                  4309,8
станция ул. Желтоксан, 50
12.  Государственный архив по Акмолинской                    1126,5
области ул. М.Ауэзова, 43
13.  Областное управление юстиции                            450
ул. Акжайык, 7
14.  Акмолинский областной институт повышения                2451
квалификации работников образования
ул. Кенесары, 270
15.  Областное управление культуры                           402
пр. Абылай Хана, 2 а

16.      "Медстандарт" облыстық орталығы                  195
Желтоқсан көшесi, 45
17.      Облыстық гидрометеорология жөнiндегi             225
орталық
Республика даңғылы, 4
18.      Ақмола табиғи монополияларды реттеу және         172,1
бәсекенi қорғау жөніндегi комитетi
Абай даңғылы, 92
19.      Облыстық жер ресурстары жөнiндегi комитетi       100
Желтоқсан көшесi, 41
20.      Облыстық қазынашылық басқармасы                  1271
Бейбiтшiлiк көшесi, 57
21.      Ақмола стандарттау, метрология және               875
сертификаттау орталығы
Әуезов көшесi, 104
22.      Облыстық төтенше жағдайлар жөнiндегi              420
басқарма
Сарыарқа көшесi, 89
23.      Аумақтық мемлекеттiк мүлiк және                  1295
жекешелендiру комитетi
Полевая көшесi, 4/2
24.      Облыстық статистика жөнiндегi басқарма           594,9
Желтоқсан көшесi, 23
25.      Салық полициясының облыстық басқармасы           1200
Победа көшесi, 132
26.      Ақмола облысы бойынша кеден басқармасы           1389
Бөкейхан көшесi, 44
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

16.  Областной центр "Медстандарт"                           195
ул. Желтоксан, 45
17.  Областной центр по гидрометеорологии                    225
пр. Республики, 4
18.  Акмолинский комитет по регулированию                    172,1
естественных монополий и защите
конкуренции пр. Абая, 92
19.  Областной комитет по земельным ресурсам                 100
ул. Желтоксан, 41
20.  Областное управление казначейства                       1271
ул. Бейбитшилик, 57
21.  Акмолинский центр стандартизации,                       875
метрологии и сертификации
ул. М.Ауэзова, 104
22.  Областное управление по чрезвычайным                    420
ситуациям  ул. Сары-Арка, 89
23.  Территориальный комитет госимущества                    1295
и приватизации
ул. Полевая, 4/2
24.  Областное управление по статистике                      594,9
ул. Желтоксан, 28
25.  Областное управление налоговой полиции                  1200
пр. Победы, 132
26.  Таможенное управление по Акмолинской                    1389
области
ул. Букейхана, 44
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)