Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Түркістан әскери-техникалық мектебіне генерал-майор Баһадүрбек Байтасовтың есімін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 мамыр N 533
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Түркістан әскери-техникалық мектебіне генерал-майор Баһадүрбек Байтасовтың есімі берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О присвоении имени генерал-майора Багадурбека Байтасова Tуркестанской военно-технической школе Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года № 533
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присвоить имя генерал-майора Багадурбека Байтасова
Туркестанской военно-технической школе Министерства обороны Республики
Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан принять необходимые
меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан