Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 шілдедегі N 944 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 мамыр N 535. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.11. N 641 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Орталық депозитарийі туралы,
Қазақстан Республикасындағы бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізілімін жүргізу туралы, Қазақстан Республикасындағы кастодиандық қызмет туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 шілдедегі N 944  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Орталық депозитарийі туралы ережедегі:
7-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 года № 944
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года № 535. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 641 (P040641).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.06.2004 № 641.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 года № 944 P960944_ "Об утверждении Положений о Центральном депозитарии Республики Казахстан, о ведении реестра держателей ценных бумаг в Республике Казахстан, о кастодиальной деятельности в Республике Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Центральном депозитарии Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 7 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан