Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 мамырдағы N 576 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 12 мамыр N 566. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 890 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттің жеке меншікке сататын немесе жер пайдалануға беретін жерлері үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 мамырдағы N 576 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 20, 174-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мәтіндегі "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитеті" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару жөніндегі комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын.
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекет немесе мемлекеттік жер пайдаланушылар жер учаскелерін жалға өткізу кезіндегі жалға берудің жыл сайынғы төлемінің мөлшері тараптардың келісімімен (шартымен) тағайындалады деп белгіленсін.
Жалға берудің төлем мөлшері мынадай шектерде белгіленеді:
төменгі шегі - жер салығы мөлшерінің 80 проценті;
жоғарғы шегі - жер салығы мөлшерінің 120 проценті;
Жер салығының мөлшері Қазақстан Республикасының салық заңдарына сәйкес айқындалады";
аталған қаулының 1 және 2-қосымшаларында:
мәтіндегі "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитетінің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1996 года № 576
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года № 566. Утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.09.2003 № 890.
Правительства Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1996 года № 576 "Об утверждении ставок платы за землю, продаваемую в частную собственность или предоставляемую в землепользование государством" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 20, ст. 174) следующие изменения:
в тексте слова: "Государственный комитет Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству", "Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами: "Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", "Комитету по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Установить, что при сдаче государством или государственными землепользователями земельных участков в аренду, размер ежегодной арендной платы устанавливается соглашением сторон (договором).
Размер арендной платы устанавливается в следующих пределах:
нижний предел-80 процентов от размера земельного налога;
верхний предел-120 процентов от размера земельного налога.
Размер земельного налога определяется в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан.";
в приложении 1 и 2 к указанному постановлению:
в тексте слова "Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан