Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің аумақтық органдарын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 577
Статистика саласындағы бағдарламаларды орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің аумақтық органдары статистика басқармаларының мемлекеттік мекемелерін бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің аумақтық органдары және ақпараттық-статистикалық орталықтарының мемлекеттік мекемелері ретінде қосымшаға сәйкес қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі ақпараттық-статистикалық орталықтарының мемлекеттік мекемелерін мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ оларға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функциясын жүзеге асырушы органы болып белгіленсін.
3. Ақпараттық-статистикалық орталықтарының мемлекеттік мекемелеріндегі қызметкерлер санының шекті лимиті 1563 адам санында бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі заңдарда белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды қабылдасын.
5. "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелерінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 P981335_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген республикалық бағдарламаларды
орындайтын, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
заңдарға сәйкес мемлекеттік мекемелер етіп қайта тіркеуге жататын
мекемелердің тізбесінде:
реттік нөмірі 27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"27 Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігі
1. Ақмола облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
2. Ақтөбе облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
3. Алматы облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
4. Атырау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
5. Шығыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
6. Жамбыл облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
7. Батыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
8. Қарағанды облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
9. Қызылорда облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
10. Қостанай облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
11. Маңғыстау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
12. Павлодар облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
13. Солтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
14. Оңтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
15. Астана қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
16. Алматы қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
15 мамырдағы
N 577 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің
аумақтық органдары және ақпараттық-статистикалық
орталықтарының мемлекеттік мекемелері ретінде құрылатын
статистика басқармалары мемлекеттік мекемелерінің
Тізбесі
Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің
аумақтық органдары
1. Ақмола облыстық статистика басқармасы
2. Ақтөбе облыстық статистика басқармасы
3. Алматы облыстық статистика басқармасы
4. Атырау облыстық статистика басқармасы
5. Шығыс Қазақстан облыстық статистика басқармасы
6. Жамбыл облыстық статистика басқармасы
7. Батыс Қазақстан облыстық статистика басқармасы
8. Қарағанды облыстық статистика басқармасы
9. Қызылорда облыстық статистика басқармасы
10. Қостанай облыстық статистика басқармасы
11. Маңғыстау облыстық статистика басқармасы
12. Павлодар облыстық статистика басқармасы
13. Солтүстік Қазақстан облыстық статистика басқармасы
14. Оңтүстік Қазақстан облыстық статистика басқармасы
15. Астана қалалық статистика басқармасы
16. Алматы қалалық статистика басқармасы
Ақпараттық-статистикалық орталықтары
1. Ақмола облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
2. Ақтөбе облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
3. Алматы облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
4. Атырау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
5. Шығыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
6. Жамбыл облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
7. Батыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
8. Қарағанды облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
9. Қызылорда облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
10. Қостанай облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
11. Маңғыстау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
12. Павлодар облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
13. Солтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
14. Оңтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
15. Астана қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
16. Алматы қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.
"

О реорганизации территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 577
В целях выполнения программ в области статистики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать территориальные органы Агентства Республики Казахстан по статистике путем разделения на государственные учреждения- управления статистики в качестве территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике и государственные учреждения - информационно-статистические центры, согласно приложению.
2. Органом государственного управления государственными учреждениями - информационно-статистическими центрами, а также органом, осуществляющим по отношению к ним функции субъекта права государственной собственности, определить Агентство Республики Казахстан по статистике.
3. Утвердить предельный лимит численности работников государственных учреждений - информационно-статистических центров в количестве 1563 единиц.
4. Агентству Республики Казахстан по статистике в установленном
законодательством порядке принять все необходимые меры, вытекающие из
настоящего постановления.
5. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
25 декабря 1998 года № 1335
P981335_
"Вопросы учреждений-администраторов
программ, финансируемых из государственного бюджета" следующее изменение:
в перечне учреждений, выполняющих республиканские программы,
финансируемые из республиканского бюджета, а также подлежащих
перерегистрации в соответствии с законодательством в государственные
учреждения, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"27 Агентство Республики Казахстан по статистике
1 Информационно-статистический центр Акмолинской области
2 Информационно-статистический центр Актюбинской области
3 Информационно-статистический центр Алматинской области
4 Информационно-статистический центр Атырауской области
5 Информационно-статистический центр Восточно-Казахстанской области
6 Информационно-статистический центр Жамбылской области
7 Информационно-статистический центр Западно-Казахстанской области
8 Информационно-статистический центр Карагандинской области
9 Информационно-статистический центр Кызылординской области
10 Информационно-статистический центр Костанайской области
11 Информационно-статистический центр Мангистауской области
12 Информационно-статистический центр Павлодарской области
13 Информационно-статистический центр Северо-Казахстанской области
14 Информационно-статистический центр Южно-Казахстанской области
15 Информационно-статистический центр города Астаны
16 Информационно-статистический центр города Алматы".
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 1999 года № 577
Перечень
создаваемых государственных учреждений управлений
статистики в качестве территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по статистике и
государственных учреждений информационно-
статистических центров
Территориальные органы
Агентства Республики Казахстан по статистике
1. Управление статистики Акмолинской области
2. Управление статистики Актюбинской области
3. Управление статистики Алматинской области
4. Управление статистики Атырауской области
5. Управление статистики Восточно-Казахстанской области
6. Управление статистики Жамбылской области
7. Управление статистики Западно-Казахстанской области
8. Управление статистики Карагандинской области
9. Управление статистики Кызылординской области
10. Управление статистики Костанайской области
11. Управление статистики Мангистауской области
12. Управление статистики Павлодарской области
13. Управление статистики Северо-Казахстанской области
14. Управление статистики Южно-Казахстанской области
15. Управление статистики города Астаны
16. Управление статистики города Алматы
Информационно-статистические центры
1. Информационно-статистический центр Акмолинской области
2. Информационно-статистический центр Актюбинской области
3. Информационно-статистический центр Алматинской области
4. Информационно-статистический центр Атырауской области
5. Информационно-статистический центр Восточно-Казахстанской области
6. Информационно-статистический центр Жамбылской области
7. Информационно-статистический центр Западно-Казахстанской области
8. Информационно-статистический центр Карагандинской области
9. Информационно-статистический центр Кызылординской области
10. Информационно-статистический центр Костанайской области
11. Информационно-статистический центр Мангистауской области
12. Информационно-статистический центр Павлодарской области
13. Информационно-статистический центр Северо-Казахстанской области
14. Информационно-статистический центр Южно-Казахстанской области
15. Информационно-статистический центр города Астаны
16. Информационно-статистический центр города Алматы
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)