Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгертудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 579
Қазақстан Республикасы Президентінің "Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" 1999 жылғы N 114 Жарлығына және "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 сәуірдегі N 114 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 P990442_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстары бюджеттеріне қажетті өзгерістердің, жергілікті өкілді және атқарушы органдардың кепілдік міндеттемелері бойынша берілетін соманың, сондай-ақ Еңбекшілдер, Зеренді және Щучинск аудандары және Көкшетау қаласы мемлекеттік мекемелерінің дебиторлық-кредиторлық берешегін беру шарттарының Келісу
актісі назарға алынсын.
2. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334
P981334_
қаулысына мынадай
өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"IV. Шығыстар" бөлімінде:
15 функционалдық топтағы:
111 Ақмола облысының әкімі жолындағы "3 266 134" деген сан "4 031
718" деген санмен ауыстырылсын;
125 Солтүстік Қазақстан облысының әкімі жолындағы "3 815 267"
деген сан "3 049 683" деген санмен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О некоторых вопросах изменения административно- территориального устройства Акмолинской и Северо-Казахстанской областей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 579
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года № 114 U990114_ "Об изменениях в административно- территориальном устройстве Акмолинской и Северо-Казахстанской областей" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442 P990442_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года № 114" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению Акт согласования необходимых изменений в бюджеты Акмолинской и Северо-Казахстанской областей передаваемых сумм по гарантийным обязательствам местных представительных и исполнительных органов, а также условий передачи дебиторско- кредиторской задолженности государственных учреждений
Енбекшильдерского, Зерендинского и Щучинского районов и города
Кокшетау.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
декабря 1998 года № 1334
P981334_
"О реализации Закона Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "IV. Расходы":
в функциональной группе 15:
в строке 111 Аким Акмолинской области цифру "3 266 134" заменить
цифрой "4 031 718";
в строке 125 Аким Северо-Казахстанской области цифру "3 815 267"
заменить цифрой "3 049 683".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалист: Э.Жакупова
Оператор:   Н.Мартина)