Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы N 233 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қыркүйектегі N 883 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 мамыр N 608. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.19. N 1754 қаулысымен. ~P991754
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңына және "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігін Астана қаласына орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 289 P990289_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы N 233 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
2) 2-тармақтағы "сондай-ақ 15 адамнан тұратын алқа" деген сөздер алынып тасталсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтағы "мемлекеттік басқару мен бақылау функцияларын орындауға уәкілеттік берілген мемлекеттік мекеме" деген сөздер " Қазақстан Республикасының басшылықты, сондай-ақ заңдарда көзделген шекте салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы органы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың бірінші абзацы "тұлға" деген сөзден кейін
"ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы мемлекеттік мекеме" деген сөздермен
толықтырылсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5.  Министрліктің штаттық санының лимитін Қазақстан
Республикасының Үкіметі бекітеді. Министрліктің құрылымын Қазақстан
Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрі бекітеді
(бұдан әрі -Министр)";
6-тармақта "Алматы қаласы, Республика алаңы, 4" деген сөздер
"Астана қаласы, Кенесары көшесі, 83" деген сөздермен ауыстырылсын;
7 және 8-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Мемлекеттік органның толық атауы - "Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігі" мемлекеттік мекемесі.
8. Осы Ереже Министрліктің құрылтай құжаты болып табылады";
19-тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Алқаның сандық және жеке құрамын министр бекітеді".
2. "Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлігінің Астана қаласындағы Өкілдігінің мәселелері" туралы

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 233 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1998 года N 883
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 608 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 ноября 1999 г. N 1754 ~P991754.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.11.1999 № 1754.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Z952688_ и постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1999 года № 289 P990289_ "О передислокации Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан в город Астану" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 233 P990233_ "Вопросы Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
1) подпункт 2) пункта 1 исключить;
2) в пункте 2 слова "а также коллегию в количестве 15 человек" исключить;
3) в Положении о Министерстве здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "государственным учреждением, уполномоченным на выполнение функции государственного управления и контроля" заменить словами "центральным исполнительным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством, межотраслевую координацию";
абзац первый пункта 3 после слова "лицом" дополнить словами "в организационно-правовой форме государственного учреждения";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Лимит штатной численности Министерства утверждается Правительством Республики Казахстан. Структура Министерства утверждается Министром здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан (далее - Министр).";
в пункте 6 слова "Алматы, Площадь Республики, 4" заменить словами
"Астана, улица Кенесары, 83";
пункты 7 и 8 изложить в следующей редакции:
"7. Полное наименование Министерства - государственное учреждение
"Министерство здравоохранения, образования и спорта Республики
Казахстан".
8. Настоящее Положение является учредительным документом
Министерства.";
в пункте 19:
абзац второй исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Численный и персональный состав коллегии утверждается
Министром.".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қыркүйектегі N 883
P980883_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Республики Казахстан от 14 сентября 1998 года № 883
P980883_
"Вопросы
Представительства Министерства образования, культуры и здравоохранения
Республики Казахстан в городе Астане".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)