Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 және 1999 жылғы 29 сәуірдегі N 525 қаулыларына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 мамыр N 642
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 сәуірдегі N 144 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 P990442_  және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 442 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 1999 жылғы 29 сәуірдегі N 525P990525_қаулыларына мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшадан 1-тармақ:
"7. Ақмола облысы әкімі аппаратының әкімшілік үй-жайлары шаруашылық басқармасы
Отырар көшесі, 27.         910,7" деген жол алынып тасталсын.
1. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442 и от 29 апреля 1999 года № 525
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года № 642
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442 P990442_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года № 114 U990114_ " и от 29 апреля
1999 года № 525 "О внесении дополнения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 442" следующее изменение:
исключить из приложения 1 пункт:
"7. ХОЗУ административными зданиями аппарата
акима Акмолинской области
ул. Отырар, 27                                              910,7".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)