Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 9 қазандағы N 851 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 мамыр N 651
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиіліктегі құрылғыларды алу, жобалау, жасау (орнату), пайдалану және шет елдерден әкелу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 9 қазандағы N 851 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 39, 588-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиіліктегі құрылғыларды алу, жасау (орнату), пайдалану және шет елдерден әкелу тәртібі туралы ережеде:
2-тармақтың үшінші абзацындағы "Мемлекеттік тергеу комитеті"
деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Салық полициясы
комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтағы "Мемлекеттік тергеу комитетінің" деген сөздер
"Мемлекеттік кіріс министрлігі Салық полициясы комитетінің"  деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 года № 851
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года № 651
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 года № 851 P920851_ "Об утверждении Положения о порядке приобретения, проектирования, строительства (установки), эксплуатации на территории Республики Казахстан и ввоза из-за границы радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., № 39, ст. 588) следующие изменения:
в Положении о порядке приобретения, проектирования, строительства (установки), эксплуатации на территории Республики Казахстан и ввоза из-за границы радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 2 слова "Государственным следственным
комитетом" заменить словами "Комитетом налоговой полиции Министерства
государственных доходов";
в пункте 22 слова "Государственного следственного комитета"
заменить словами "Комитета налоговой полиции Министерства
государственных доходов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д. )