Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 маусым N 686. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік комитетімен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "мемлекеттік комитеттермен" деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақшасындағы "2-қосымшаға сәйкес тиісті елдерге жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрлеріне осы комиссиялардың жұмысын уақытша жүргізу жүктелсін" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. АҚШ-пен екіжақты ынтымақтастық деңгейінің өсуі мен серпінін назарға ала отырып қазақстан-американ бірлескен комиссиясының тең төрағасы лауазымына (Аға тең төрағалар - Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаев, АҚШ Вице-Президенті А.Гор, тең төраға - жаңа тәуелсіз мемлекеттерге қатысты АҚШ саясатын арнайы үйлестіруші, АҚШ-тың ерекше тапсырмалар жөніндегі Елшісі С. Сестанович) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Қ.К.Тоқаев ұсынылсын;
3) 4-тармақтың күші жойылды деп танылсын;
4) аталған қаулының "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі
бірлескен үкіметаралық комиссиялардың Қазақстан бөлігі тең
төрағаларының құрамы" деген 1-қосымша қоса беріліп отырған қосымшаға
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5) 2-қосымшаның күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 1 маусымдағы N 686
Қаулысына қосымша
Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың қазақстандық бөлігі тең төрағаларының құрамы
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
тастық жөніндегі              Қазақстан Республикасы
қазақстан-әзірбайжан          Премьер-Министрінің орынбасары
комиссиясы                   - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
тастық жөніндегі              Қазақстан Республикасы
қазақстан-беларусь            Премьер-Министрінің орынбасары
комиссиясы                   - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Тимур Асқарұлы Күлібаев -
тастық жөніндегі              "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау
қазақстан-грузин комиссиясы   жөніндегі ұлттық компанияның
президенті
Қазақстан-қырғыз бірлескен    Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов -
комиссиясы                    Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Экономикалық ынтымақтастық    Шалбай Құлмаханұлы - Қазақстан
жөніндегі қазақстан-молдова   Республикасы Төтенше жағдайлар
аралас комиссиясы             жөніндегі агенттіктің төрағасы
Ынтымақтастық жөніндегі       Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
қазақстан-ресей комиссиясы    Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Шекаралық ынтымақтастық       Есберген Әбітайұлы Әбітаев -
жөніндегі қазақстан-ресей     Қазақстан Республикасының
шағын комиссиясы              Энергетика, индустрия және сауда
бірінші вице-министрі
"Байқоңыр" кешені жөніндегі   Владимир Сергеевич Школьник -
қазақстан-ресей шағын         Қазақстан Республикасының Ғылым
комиссиясы                    және жоғары білім министрі
Экономикалық ынтымақтастық    Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов -
жөніндегі қазақстан-тәжік     Қазақстан Республикасы
комиссиясы                    Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Экономикалық ынтымақтастық    Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
жөніндегі қазақстан-түрікмен  Қазақстан Республикасы
бірлескен комиссиясы          Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Екі жақты ынтымақтастық       Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов -
жөніндегі қазақстан-өзбек     Қазақстан Республикасы
комиссиясы                    Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Экономикалық ынтымақтастық    Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов -
жөніндегі қазақстан-украин    Қазақстан Республикасы
комиссиясы                    Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан-американ бірлескен  Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
комиссиясы                    Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық байланыс.  Наталья Артемовна Коржова -
тар және ғылыми-техникалық    Қазақстан Республикасының Еңбек
ынтымақтастық жөніндегі       және халықты әлеуметтік қорғау министрі
қазақстан-болгар комиссиясы
Қазақстан-британ              Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов -
сауда-өнеркәсіп кеңесі        Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы
Сауда-экономикалық            Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі       Республикасының Энергетика,
қазақстан-венгер комиссиясы   индустрия және сауда министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Ерболат Асқарбекұлы Досаев - Қазақстан
тастық жөніндегі үкіметаралық Республикасының Энергетика, индустрия
қазақстан-вьетнам бірлескен   және сауда вице-министрі
комиссиясы
Экономикалық,                 Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
ғылыми-техникалық және        Республикасы Премьер-Министрінің
мәдени ынтымақтастық          орынбасары - Қазақстан Республикасының
жөніндегі қазақстан-герман    Қаржы министрі
кооперациялық кеңесі
Қазақстан Республикасында     Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
тұрып жатқан этникалық неміс. Қазақстан Республикасының Мәдениет,
тердің мәселелері жөніндегі   ақпарат және қоғамдық келісім министрі
қазақстан-гермен үкіметаралық
комиссиясы
"Қазақстан Республикасы -     Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
Еуропалық Одақ" бірлескен     Республикасы Премьер-Министрінің
комитеті                      орынбасары - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Сауда-экономикалық,          Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
мәдени-гуманитарлық және     Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ғылыми-техникалық            ақпарат және қоғамдық келісім министрі
ынтымақтастық жөніндегі
қазақстан-египет
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық            Алтай Абылайұлы Тілеубердин -
байланыстыр жөніндегі         Қазақстан Республикасы
қазақстан-израиль комиссиясы  Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Сауда-экономикалық,
ғылыми-техникалық,            Владимир Сергеевич Школьник -
өнеркәсіптік және мәдени      Қазақстан Республикасының Ғылым
ынтымақтастық жөніндегі       және жоғары білім министрлігі
үкіметаралық
қазақстан-үндістан
бірлескен комиссиясы
Сауда-экономикалық,           Серік Мінәуарұлы Бүркітбаев - Қазақстан
ғылыми-техникалық және        Республикасының Көлік, коммуникациялар
мәдени ынтымақтастық          және туризм министрі
жөніндегі қазақстан-иран
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев -
тастық жөніндегі үкіметаралық Қазақстан Республикасының Табиғи
қазақстан-испан комиссиясы    ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрі
Өнеркәсіп және экономикалық   Жаннат Жұрғалиқызы Ертілесова -
ынтымақтастық пен алмасу      Қазақстан Республикасының Қаржы
жөніндегі үкіметаралық        бірінші вице-министрі
қазақстан-итальян жұмыс тобы
Жоғары деңгейдегі             Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
қазақстан-катар               Қазақстан Республикасының Денсаулық
бірлескен комиссиясы          сақтау, білім және спорт министрі
Сауда-экономикалық және       Серік Мінәуарұлы Бүркітбаев - Қазақстан
ғылыми-техникалық ынтымақ.    Республикасының Көлік, коммуникациялар
тастық жөніндегі үкіметаралық және туризм министрі
қазақстан-қытай комиссиясы
Сауда-экономикалық            Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі       Республикасының Энергетика, индустрия
үкіметаралық қазақстан-латыш  және сауда министрі
комиссиясы
Бірлескен үкіметаралық        Данияр Рүстемұлы Әбілғазин - Қазақстан
қазақстан-ливия комиссиясы    Республикасының Қаржы вице-министрі
-  Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
Сауда-экономикалық            Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі       Республикасының Энергетика, индустрия
үкіметаралық қазақстан-литва  және сауда министрі
комиссиясы
Бірлескен қазақстан-малайзия  Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов -
сауда-экономикалық комитеті   Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы
Сауда-экономикалық,           Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және        Қазақстан Республикасының Әділет
мәдени ынтымақтастық          министрі
жөніндегі үкіметаралық
қазақстан-монғол
комиссиясы
Сауда-экономикалық,           Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
ғылыми-техникалық және        Қазақстан Республикасының Денсаулық
мәдени ынтымақтастық          сақтау, білім және спорт министрi
жөніндегі үкіметаралық
қазақстан-пәкістан
бірлескен комиссиясы
Сауда-экономикалық            Данияр Рүстемұлы Әбілғазин - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі       Республикасының Қаржы вице-министрі
қазақстан-палестина           - Қазақстан Республикасы Қаржы
комиссиясы                    министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Есберген Әбітайұлы Әбітаев -
тастық жөніндегі              Қазақстан Республикасының
қазақстан-поляк комиссиясы    Энергетика, индустрия және
саудасының бірінші вице-министрі
Сауда-экономикалық және       Шалбай Құлмаханов - Қазақстан
ғылыми-техникалық ынтымақ.    Республикасының Төтенше жағдайлар
тастық жөніндегі              жөніндегі агенттігінің төрағасы
қазақстан-румын комиссиясы
Сауда-экономикалық,           Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және мәдени Қазақстан Республикасының Әділет
ынтымақтастық жөніндегі       министрі
қазақстан-сауд үкіметаралық
комиссиясы
Сауда-экономикалық және       Ерболат Асқарбекұлы Досаев -
ғылыми-техникалық ынтымақ.    Қазақстан Республикасының
тастық жөніндегі              Энергетика, индустрия және
қазақстан-словак комиссиясы   сауда вице-министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
тастық жөніндегі үкіметаралық Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-тайланд комиссиясы  істер бірінші вице-министрі
Үкіметаралық қазақстан-түрік  Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
экономикалық комиссиясы       Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
тастық жөніндегі қазақстан-   Қазақстан Республикасының Сыртқы
фин комиссиясы                істер бірінші вице-министрі
Экономикалық ынтымақтастық    Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
жөніндегі үкіметаралық        Республикасының Энергетика,
қазақстан-француз жұмыс тобы  индустрия және сауда министрі
Сауда-экономикалық            Ерболат Асқарбекұлы Досаев -
ынтымақтастық жөніндегі       Қазақстан Республикасының
қазақстан-чех комиссиясы      Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Сауда-экономикалық ынтымақ.   Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов -
тастық жөніндегі              Қазақстан Республикасының
қазақстан-швейцар комиссиясы  Инвестициялар жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Сауда-экономикалық            Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі       Республикасының Энергетика, индустрия
үкіметаралық қазақстан-эстон  және сауда министрі
комиссиясы
Сауда-экономикалық және       Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
ғылыми-техникалық ынтымақ.    Республикасы Премьер-Министрінің
тастық жөніндегі              орынбасары - Қазақстан Республикасының
қазақстан-оңтүстік корея      Қаржы министрі
комиссиясы
Экономикалық ынтымақтастық    Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
жөніндегі қазақстан-жапон     Қазақстан Республикасы
комитеті                      Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 686. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231  P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 8, ст. 56) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) слова "Государственным Комитетом Республики Казахстан по инвестициям" заменить словами "Агентством Республики Казахстан по инвестициям";
в подпункте 3) слова "государственными комитетами" исключить;
в подпункте 5) слова "Возложить временное ведение работы этих комиссий на вице-Министров иностранных дел Республики Казахстан, курирующих соответствующие страны, согласно приложению 2" исключить;
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принимая во внимание возросший уровень и динамику двустороннего сотрудничества с США, рекомендовать на должность сопредседателя казахстанско-американской совместной комиссии (Старшие сопредседатели - Президент Республики Казахстан Назарбаев Н.А., Вице-Президент США А. Гор, сопредседатель - специальный координатор политики США в отношении новых независимых государств, Посол США по особым поручениям С. Сестанович) Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан Токаева К.К.";
3) пункт 4 признать утратившим силу;
4) приложение 1 к указанному постановлению "Состав сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" изложить в новой редакции согласно приложению;
5) приложение 2 признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 1999 года № 686
Состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными
странами
Казахстанско-азербайджанская             Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия по торгово-экономическому       Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                           Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-белорусская комиссия        Токаев Касымжомарт Кемелевич -
по торгово-экономическому                Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                           Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-грузинская комиссия         Кулибаев Тимур Аскарович -
по торгово-экономическому                Президент Национальной компании
сотрудничеству                           по транспортировке нефти
"КазТрансОйл"
Казахстанско-кыргызская                  Карибжанов Жаныбек Салимович -
совместная комиссия                      Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Казахстанско-молдовская смешанная       Кулмаханов Шалбай - Председатель
комиссия по экономическому               Агентства Республики Казахстан
сотрудничеству                           по чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-российская комиссия         Токаев Касымжомарт Кемелевич -
по сотрудничеству                        Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-российская                  Абитаев Есберген Абитаевич -
подкомиссия по приграничному             первый вице-Министр
сотрудничеству                           энергетики, индустрии
и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-российская                  Школьник Владимир Сергеевич -
подкомиссия по комплексу                 Министр науки и высшего
"Байконур"                               образования Республики
Казахстан
Казахстанско-таджикская комиссия         Карибжанов Жаныбек Салимович -
по экономическому сотрудничеству         Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Казахстанско-туркменская совместная      Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия по экономическому               Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                           Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-узбекская комиссия по       Карибжанов Жаныбек Салимович -
двустороннему сотрудничеству             Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Казахстанско-украинская комиссия         Карибжанов Жаныбек Салимович -
по экономическому сотрудничеству         Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Казахстанско-американская                Токаев Касымжомарт Кемелевич -
совместная комиссия                      Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-болгарская комиссия         Коржова Наталья Артемовна -
по торгово-экономическим связям и        Министр труда и социальной
научно-техническому сотрудничеству       защиты населения Республики
Казахстан
Казахстанско-британский торгово-         Сайденов Анвар Галимуллаевич -
промышленный совет                       Председатель Агентства
Республики Казахстан по
инвестициям
Казахстанско-венгерская комиссия по      Аблязов Мухтар Кабулович -
торгово-экономическому                   Министр энергетики, индустрии
сотрудничеству                           и торговли Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-       Досаев Ерболат Аскарбекович -
вьетнамская совместная комиссия по       вице-Министр энергетики,
торгово-экономическому сотрудничеству    индустрии и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-германский                  Джандосов Ураз Алиевич -
кооперационный совет по экономическому,  Заместитель Премьер-Министра
научно-техническому и культурному        Республики Казахстан - Министр
сотрудничеству                           финансов Республики Казахстан
Казахстанско-германская                  Сарсенбаев Алтынбек
межправительственная комиссия по         Сарсенбаевич - Министр
вопросам этнических немцев,              культуры, информации и
проживающих в Республике Казахстан       общественного согласия
Республики Казахстан
Совместный комитет "Республика           Джандосов Ураз Алиевич -
Казахстан - Европейский Союз"            Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-египетская                  Сарсенбаев Алтынбек
межправительственная комиссия по         Сарсенбаевич - Министр
торгово-экономическому, культурно-       культуры, информации и
гуманитарному и научно-техническому      общественного согласия
сотрудничеству                           Республики Казахстан
Казахстанско-израильская комиссия        Тлеубердин Алтай Аблаевич -
по торгово-экономическим связям          Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Межправительственная казахстанско-       Школьник Владимир Сергеевич -
индийская совместная комиссия по         Министр науки и высшего
торгово-экономическому, научно-          образования Республики
техническому, промышленному и            Казахстан
культурному сотрудничеству
Казахстанско-иранская                    Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комиссия по         Министр транспорта,
торгово-экономическому, научно-          коммуникаций и туризма
техническому и культурному               Республики Казахстан
сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-       Даукеев Серикбек Жусупбекович-
испанская комиссия по торгово-           Министр природных ресурсов и
экономическому сотрудничеству            охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-       Ертлесова Жаннат Джургалиевна-
итальянская рабочая группа по            первый вице-Министр финансов
промышленному и экономическому           Республики Казахстан
сотрудничеству и обмену
Казахстанско-катарская совместная        Кушербаев Крымбек Елеуович -
комиссия на высоком уровне               Министр здравоохранения,
образования и спорта Республики
Казахстан
Казахстанско-китайская                   Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комиссия по         Министр транспорта,
торгово-экономическому и научно-         коммуникаций и туризма
техническому сотрудничеству              Республики Казахстан
Казахстанско-латвийская                  Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия            Министр энергетики, индустрии
по торгово-экономическому                и торговли Республики Казахстан
сотрудничеству
Совместная казахстанско-ливийская        Абулгазин Данияр Рустемович -
межправительственная комиссия           вице-Министр финансов Республики
Казахстан - Председатель
Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов
Республики Казахстан
Казахстанско-литовская                   Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия по         Министр энергетики, индустрии
торгово-экономическому                   и торговли Республики
сотрудничеству                           Казахстан
Совместный казахстанско-малазийский      Сайденов Анвар Галимуллаевич -
торгово-экономический комитет            Председатель Агентства
Республики Казахстан по
инвестициям
Межправительственная казахстанско-       Мухамеджанов Бауржан Алимович -
монгольская комиссия по торгово-         Министр юстиции Республики
экономическому, научно-                  Казахстан
техническому и культурному
сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-       Кушербаев Крымбек Елеуович -
пакистанская совместная комиссия по      Министр здравоохранения,
торгово-экономическому, научно-          образования и спорта
техническому и культурному               Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-палестинская комиссия       Абулгазин Данияр Рустемович -
по торгово-экономическому                вице-Министр финансов
сотрудничеству                           Республики Казахстан -
Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-польская комиссия по        Абитаев Есберген Абитаевич -
торгово-экономическому                   первый вице-Министр энергетики,
сотрудничеству                           индустрии и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия по       Кулмаханов Шалбай -Председатель
торгово-экономическому и научно-         Агентства Республики Казахстан
техническому сотрудничеству              по чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-саудовская комиссия по      Мухамеджанов Бауржан Алимович -
торгово-экономическому, научно-          Министр юстиции Республики
техническому и культурному               Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-словацкая комиссия по       Досаев Ерболат Аскарбекович -
торгово-экономическому и научно-         вице-Министр энергетики,
техническому сотрудничеству              индустрии и торговли
Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-       Идрисов Ерлан Абильфаизович -
тайландская совместная комиссия по       первый вице-Министр иностранных
торгово-экономическому                   дел Республики Казахстан
сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-       Аблязов Мухтар Кабулович -
турецкая экономическая комиссия          Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-финская комиссия по         Идрисов Ерлан Абильфаизович -
торгово-экономическому                   первый вице-Министр иностранных
сотрудничеству                           дел Республики Казахстан
Казахстанско-французская                 Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная рабочая             Министр энергетики, индустрии
группа по экономическому                 и торговли Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-чешская комиссия по         Досаев Ерболат Аскарбекович -
торгово-экономическому                   вице-Министр энергетики,
сотрудничеству                           индустрии и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-швейцарская комиссия        Сайденов Анвар Галимуллаевич -
по торгово-экономическому                Председатель Агентства
сотрудничеству                           Республики Казахстан по
инвестициям
Казахстанско-эстонская                   Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия по         Министр энергетики, индустрии и
торгово-экономическому                   торговли Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-южнокорейская               Джандосов Ураз Алиевич -
комиссия по торгово-экономическому и     Заместитель Премьер-Министра
научно-техническому сотрудничеству       Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-японский комитет по         Токаев Касымжомарт Кемелевич -
экономическому сотрудничеству            Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан  - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)