1999/2000 оқу жылына арналған жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 маусым N 698
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 1999/2000 оқу жылына арналған елдің ішінде жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім беру гранттары және білім беру несиелері;
2) 1999/2000 оқу жылына арналған елдің ішінде жоғары оқу орындарында
жоғары білікті кадрлар даярлауға мемлекеттік тапсырыс бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
жоғары білімді мамандар даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік
гранттарды, мемлекеттік білім беру несиелерін және жоғары білікті кадрлар
даярлауға мемлекеттік тапсырысты белгіленген тәртіппен елдің жоғары оқу
орындарына орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 2 маусымдағы
N 698 қаулысымен Бекітілген
1999/2000 оқу жылына арналған елдің ішінде жоғары
білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім гранттары
және мемлекеттік білім несиесі
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.12.06. N 1866
қаулысымен.
P991866_
________________________________________________________________________
|Шифр|     Мамандықтардың         |Мемлекеттік білім  | Мемлекеттік білім|
|    |          атауы             |     грантты       |      несиесі     |
|    |                            |___________________|                  |
|    |                            | күндізгі|сырттай  |                  |
|    |                            |   оқу   |  оқу    |                  |
|____|____________________________|_________|_________|__________________|
| 1  |           2                |    3    |   4     |         5        |
|____|____________________________|_________|_________|__________________|
|    |        Барлығы             |  9179   | 2000    |       7598       |
|____|____________________________|_________|_________|__________________|
0100  Жаратылыстану-ғылыми           695                      350
мамандықтары
________________________________________________________________________
0101  Математика                      80                       50
________________________________________________________________________
0102  Қолданбалы математика           50                       70
________________________________________________________________________

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 1999/2000 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года № 698
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года "О республиканском бюджете на 1999 год "  Z980318_  Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственные образовательные гранты и государственные образовательные кредиты на подготовку специалистов с высшим образованием внутри страны на 1999/2000 учебный год;
2) государственный заказ на подготовку кадров высшей квалификации в высших учебных заведениях внутри страны на 1999/2000 учебный год.
2. Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан провести размещение утвержденных государственных грантов, государственных образовательных кредитов на подготовку специалистов с высшим образованием и государственного заказа на подготовку кадров высшей квалификации в высших учебных заведениях страны в установленном порядке.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 1999 года № 698
Государственные образовательные гранты и
государственные образовательные кредиты на подготовку
специалистов с высшим образованием внутри страны
на 1999/2000 учебный год <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 6 декабря 1999 г. N 1866 (распространяется на отношения, возникшие
со 2 июня 1999 года)   P991866_  .
______________________________________________________________________
:                      :   Государственные       :
:                      :образовательные гранты   :
:                      :         на:             :
:                      :_________________________:Государственные
Шифр:     Наименование     :  дневное   :  заочное   :образовательные
:     специальности    : обучение   : обучение   :кредиты
____:______________________:____________:____________:________________
1  :        2             :     3      :     4      :       5
____:______________________:____________:____________:________________
Всего                   9179        2000           7598
0100  Естественно-научные           695                        350
специальности
0101  Математика                     80                         50
0102  Прикладная математика          50                         70