Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 758 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 маусым N 705
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жібек жолы - Қазақстан" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 758 P980758_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 27, 231-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
6 және 8-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 758
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года № 705
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
10 августа 1998 года № 758
P980758_
"Об акционерном обществе "Национальная
компания "Шелковый путь-Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г.,
№ 27, ст.231) следующие изменения:
пункты 6 и 8 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалист: Д.Кушенова