Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 маусым N 720
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай
толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 52-1-жолмен толықтырылсын:
"52-1  Өлшем бір.    Қазақстан
лігін қамта.  Республикасының
масыз ету     Энергетика,
туралы        индустрия және
сауда министрлігі  қазан  қараша  желтоқсан".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1999 года № 720
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительство Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999
год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 52-1, следующего содержания:
"52-1 Об обеспечении   Министерство энергетики,
единства         индустрии и торговли
измерений        Республики Казахстан    октябрь ноябрь декабрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)