Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 657 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 маусым N 742
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 27 мамырдағы N 657
P990657_
қаулысына мынадай толықтыру
енгізілсін:
3-тармақ "соның ішінде бір бірінші" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Орынбекова Д.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 657
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 742
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
27 мая 1999 года № 657
P990657_
"Вопросы Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан" следующее дополнение:
пункт 3 дополнить словами "в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Д.Кушенова)