"White & Case" фирмасының қызмет көрсетулеріне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 маусым N 841. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.07. N 364 қаулысымен. ~P000364
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 15 қазандағы келісім-хатқа сәйкес "White & Case" заң фирмасының қызмет көрсетулеріне
;ақы төлеу жөніндегі міндеттемелерін орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан
Республикасының Үкіметі резервінің қаражаты есебінен "White & Case"
;заң фирмасының "Trans Соммоditiеs. Inс." компаниясымен дауда Қазақстан
Республикасының мүддесін қорғау жөніндегі қызметі үшін 190 373, 89 АҚШ
доллары сомасында ақы төлеуді жүргізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.

Об уплате услуг фирмы "White & Case"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1999 года N 841. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 364 ~P000364
В целях исполнения обязательств Правительства Республики Казахстан по оплате услуг юридической фирмы "White & Case" в
;соответствии с Письмом-соглашением от 15 октября 1996 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Министерству финансов Республики Казахстан произвести оплату
услуг по защите интересов Республики Казахстан в споре с компанией
"Trans Commodities Inс."  юридической фирме "White & Case" в сумме 190
;373, 89 долларов США за счет средств резерва Правительства Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.,
Мартина