Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы "Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 25 маусым N 853, Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.03. N 99 қаулысымен.
"Халық денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасының негізгі ережелерін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Үйлестіру кеңесі құрылсын:
Досқалиев Жақсылық Ақмырзаұлы - Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрi, төраға;
Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi, төрағаның орынбасары;
Диқанбаева Сәуле Әлкейқызы - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрi, хатшы;
Ойнаров Азамат Рысқұлұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Шәмшiдинова Күләш Ноғатайқызы - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым вице-министрi;
Лукин Андрей Иванович - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi;
Досжан Ардақ Дүкенбайұлы - Қазақстан Республикасының Ақпарат вице-министрi;
Нұрғалиева Еңлiк Нұрғалиқызы - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi;
Әшитов Батыржан Зайырқанұлы - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi;
Оразбаев Бiрлiк Есiркепұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрi;
Тасболатов Абай Бөлекбайұлы - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң орынбасары;
Өскембаев Қожамұрат Бейiсұлы - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрi;
Мусина Лилия Сәкенқызы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi;
Исаев Батырхан Арысбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
Қанағатов Елсияр Баймұхамедұлы - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары;
Белоног Анатолий Александрович - Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау бiрiншi вице-министрi, Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi;
Қуанышбаева Роза Сақтағанқызы - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2000.02.04. N 166  қаулысымен , 2001.07.12. N 952  қаулысымен , 2002.04.03. N 397   қаулысымен , 2003.10.10. N 1045   қаулысымен .
2. <*>

О создании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации Государственной программы "Здоровье народа"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 853. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 февраля 2005 г. N 99 (P050099)
В целях реализации основных положений Государственной программы "Здоровье народа" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Координационный совет при Правительстве Республики Казахстан в следующем составе:
Сноска. Состав совета изменен - постановлениями Правительства РК от 4 февраля 2000 г. N 166   P000166_ ; от 12 июля 2001 г. N 952   Р010952_   ; от 3 апреля 2002 г. N 397   P020397_   ; от 10 октября 2003 г. N 1045 .
Жумагулов Бакытжан Турсынович - заведующий Отделом социально
-культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель
председателя;
Диканбаева Сауле Алкеевна     - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь;
Ойнаров Азамат Рыскулович     - вице-министр финансов Республики
Казахстан;
Шамшидинова Куляш Ногатаевна  - вице-министр образования и науки
Республики Казахстан;
Лукин Андрей Иванович         - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Досжан Ардак Дукенбайулы      - вице-министр информации Республики
Казахстан;
Нургалиева Енлик Нургалиевна  - вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан;
Ашитов Батыржан Заирканович   - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан;
Оразбаев Бырлык Есиркепович   - вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
Тасбулатов Абай Болюкпаевич   - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан;
Ускимбаев Кожамурат Беисович  - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан;
Мусина Лилия Сакеновна        - вице-министр сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Исаев Батырхан Арысбекович    - вице-министр экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
Канагатов Ельсияр             - заместитель Председателя Агентства
Баймухамедович                  Республики Казахстан по туризму и
спорту;
Доскалиев Жаксылык            - Министр здравоохранения Республики
Акмурзаевич                     Казахстан, председатель
Белоног Анатолий              - первый вице-министр
Александрович                   здравоохранения Республики
Казахстан, главный государственный
санитарный врач Республики
Казахстан <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 октября 2003 г. N 1045
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 10 октября 2003 г. N 1045 )

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан