Заң жобасын Қазақстан Республикасының Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 маусым N 877
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 671
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасының Мәжілісіндегі "Жедел
іздестіру қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер
енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об отзыве законопроекта из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 877
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об оперативно-розыскной деятельности", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 671.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Кушенова Д.)