"Қазақстан Республикасының "Еңбек және кәсіптер саласындағы кемсітушіліктер туралы 1958 жылғы Конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 маусым N 884
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі "Қазақстан Республикасының "Еңбек және кәсіптер саласындағы кемсітушіліктер туралы 1958 жылғы Конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции 1958 года о дискриминации в области труда и занятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1999 года № 884
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к
Конвенции 1958 года о дискриминации в области труда и занятий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)