Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 937 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 шілде N 943
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ресейдің ракетасы бөлігінің Қарағанды облысына құлауының
зардаптарын зерделеу жөніндегі Үкіметтік комиссия туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 937
P990937_
қаулысына
мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Үкіметтік комиссияның құрамына:
Вершинин Александр   - Қазақстан Республикасының Әділет
Юрьевич                министрлігі халықаралық құқық және
хаттама басқармасының бастығы
енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года № 937
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1999 года № 943
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля
1999 года № 937 "О Правительственной комиссии по изучению последствий
падения части российской ракеты в Карагандинской области" следующее
дополнение:
- ввести в состав Правительственной комиссии, образованной указанным
постановлением:
Вершинина Александра Юрьевича   - начальника Управления международного
права и протокола Министерства
юстиции Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)