Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 9 шілде N 952. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.12.20. N 1666 қаулысымен. ~P011666
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын жүргізу туралы" 1999 жылғы 24-сәуірдегі N 463 P990463_ қаулысына сәйкес, санақты уақтылы әрі сапалы әзірлеу және өткізу үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясы
құрылсын.
2. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының әкімдері 2000
жылдың 1 сәуіріне дейін тиісті санаққа жәрдемдесу комиссияларын құрсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 952 қаулысына
қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.02.15. N 247
қаулысымен.
P000247_
Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясының
құрамы
Ахметов Даниал          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кенжетайұлы               Министрінің орынбасары, төраға
Нұрқиянов Төлеухан      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мұратханұлы               шаруашылығы министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Смайылов Әлихан         - Қазақстан Республикасы Статистика
Асханұлы                  жөніндегі агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Кривко Нина             - Қазақстан Республикасының Статистика
Ивановна                  жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары, хатшы
Комиссия мүшелері:
Ахметов Мырзабек        - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар
Смағұлұлы                 және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы комитеті
төрағасының орынбасары
Бахмутова Елена         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Леонидовна                министрлігі Бюджет департаментінің
директоры
Бисақаев Серікқали      - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Ғұмарұлы                  халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
мемлекеттік еңбек инспекциясы
басқармасының бастығы
Голиков Владимир        - Қазақстан Республикасының Білім және
Андреевич                 ғылым министрлігі ауыл шаруашылығы
өндірісін механикаландыруды ғылыми
қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі,
Аграрлық зерттеулер ұлттық орталығының
академик-хатшысы
Григорук Владимир       - Қазақстан Республикасы Білім және
Васильевич                ғылым министрлігінің агроөнеркәсіп
кешенін ғылыми қамтамасыз ету
басқармасы бастығының орынбасары,
Ұлттық аграрлық-зерттеулер орталығының
академик-хатшысы
Евстафьев Вячеслав      - Қазақстан Республикасының Статистика
Евгеньевич                жөніндегі агенттігі ауыл, орман және
балық шаруашылықтарының статистикасы
басқармасының бастығы
Кинеев Марат            - Қазақстан Республикасының Білім және
Айдарұлы                  ғылым министрлігі мал шаруашылығы мен
мал дәрігерлігін ғылыми қамтамасыз ету
бөлімінің меңгерушісі, Ұлттық аграрлық
зерттеулер орталығының академик-хатшысы
Оспанов Нұрлан          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Елеусізұлы                шаруашылығы министрлігі Қаржы
департаментінің директоры
Сапаров Абдулла         - Қазақстан Республикасының Білім және
Сапарұлы                  ғылым министрлігі егіншілікті,
агрохимияны, орман және су
шаруашылықтарын ғылыми қамтамасыз
ету бөлімінің меңгерушісі, Ұлттық
аграрлық зерттеулер орталығының
академик-хатшысы
Сизов Александр         - Қазақстан Республикасының Жер
Павлович                  ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Тажмақин Дәулет         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Қауазұлы                  шаруашылығы министрлігі Стратегия
және мемлекеттік реттеу департаментінің
директоры
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об образовании Республиканской комиссии содействия переписи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 952. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 декабря 2001 г. N 1666 ~P011666 )
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года № 463 "О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" для своевременной и качественной подготовки и проведения переписи Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Республиканскую комиссию содействия переписи согласно приложению.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы до 1 апреля 2000 года
создать соответствующие комиссии содействия переписи.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года № 952
Состав
Республиканской комиссии содействия переписи <*>
Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства РК от 15
февраля 2000 г. N 247   P000247_ .
Ахметов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Даниал Кенжетаевич         Казахстан, председатель
Нуркиянов                - заместитель Министра сельского хозяйства
Толеухан Муратханович      Республики Казахстан, заместитель
председателя
Смаилов                  - Председатель Агентства Республики Казахстан
Алихан Асханович           по статистике, заместитель председателя
Кривко                   - заместитель Председателя Агентства
Нина Ивановна              Республики Казахстан по статистике,
секретарь
Члены комиссии:
Ахметов                  - заместитель Председателя Комитета лесного,
Мырзабек Смагулович        рыбного и охотничьего хозяйства
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Бахмутова                - директор Бюджетного департамента
Елена Леонидовна           Министерства финансов Республики Казахстан
Бисакаев                 - начальник управления государственной
Сериккали Гумарович        инспекции труда Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Голиков                  - заведующий отделом научного обеспечения
Владимир Андреевич         механизации сельскохозяйственного
производства, академик-секретарь
Национального центра аграрных исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Григорук                 - заместитель начальника Управления научного
Владимир Васильевич        обеспечения агропромышленного комплекса,
академик-секретарь Национального центра
аграрных исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Евстафьев                - начальник Управления статистики сельского,
Вячеслав Евгеньевич        лесного и рыбного хозяйства Агентства
Республики Казахстан по статистике
Кинеев                   - заведующий отделом научного обеспечения
Марат Айдарович            животноводства и ветеринарии, академик-
секретарь Национального центра аграрных
исследований Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Оспанов                  - директор Департамента финансов Министерства
Нурлан Елеусизович         сельского хозяйства Республики Казахстан
Сапаров                  - заведующий отделом научного обеспечения
Абдулла Сапарович          земледелия, агрохимии, лесного и водного
хозяйства, академик-секретарь Национального
центра аграрных исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Сизов                    - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тажмакин                 - директор Департамента стратегии и
Даулет Кавазович           государственного регулирования
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)