Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 мамырдағы N 650 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 шілде N 958
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы акцияларының бір
бөлігін сатып алу туралы Еуропа Қайта жаңарту және Даму банкінің
ұсынысы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26
мамырдағы N 650 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкімен келіссөздер жүргізу
жөніндегі жұмыс тобының құрамына енгізілсін:
Жалыбин                 - Қазақстан Республикасының
Сергей Михайлович         Әділет вице-министрі
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года № 650
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1999 года № 958
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая
1999 года № 650
P990650_
"О предложении Европейского Банка Реконструкции и
Развития о приобретении части акций ОАО "Казахтелеком" следующее
дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав рабочей группы по проведению переговоров с
Европейским Банком Реконструкции и Развития:
Жалыбина Сергея Михайловича       - вице-Министра юстиции
Республики Казахстан
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)