Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен "Жер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 шілде N 979
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен "Жер туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О земле"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года № 979
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать проект Закона Республики Казахстан "О земле" из Мажилиса
Парламента Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Сельдемирова И.)