Еуразия елдері әйелдерімен ынтымақтастық жөнінде топ құру туралы хаттама жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 шілде N 992
Еуразия елдері әйелдерімен ынтымақтастық жөнінде топ құру туралы хаттама жасасу туралы қол жеткізілген уағдаластықты іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Еуразия елдері әйелдерімен ынтымақтастық жөнінде топ құру туралы
хаттама жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрі - Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық
комиссияның төрағасы Айткүл Байғазықызы Самақоваға Қазақстан
Республикасы Үкіметінің атынан Еуразия елдері әйелдерімен
ынтымақтастық жөнінде топ құру туралы хаттама жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О заключении Протокола о создании группы по сотрудничеству женщин стран Евразии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1999 года № 992
В целях реализации достигнутой договоренности о заключении Протокола о создании группы по сотрудничеству женщин стран Евразии Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Протокол о создании группы по сотрудничеству женщин стран Евразии.
2. Уполномочить Самакову Айткуль Байгазиевну - Министра Республики
Казахстан - Председателя Национальной комиссии по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики
Казахстан Протокол о создании группы по сотрудничеству женщин стран Евразии.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)