Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің штаттық санын ұлғайту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 шілде N 1001
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетiнiң аумақтық органдарының штаттық санын
49 бiрлiкке қысқарту есебiнен Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия
және сауда министрлiгiнiң орталық аппаратының штаттық саны 25 бiрлiкке
ұлғайтылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қазақстан Республикасы
Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң орталық аппаратына:
25 бiрлiк мөлшерiндегi қысқартылатын штаттық санды;
49 бiрлiк мөлшерiндегi қысқартылатын штаттық санға тиiстi
мөлшердегi қаржыларды берсiн.
3.
ЕСКЕРТУ. 3-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433
қаулысымен.
P991433_
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

Об увеличении штатной численности Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 1001
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить штатную численность центрального аппарата Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан на 25 единиц, за счет сокращения штатной численности территориальных органов Комитета государственнного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан на 49 единиц.
2. Министерству финансов Республики Казахстан передать центральному
аппарату Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
сокращаемую штатную численность в количестве 25 единиц;
средства в объемах соответствующих сокращаемой штатной численности в
количестве 49 единиц.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21
сентября 1999 г. N 1433
P991433_
)
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)