"Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 шілде N 1005
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы акцияларының қосымша эмиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 қарашадағы N 1145 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 41 374-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1005
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1998 года № 1145 P981145_ "О дополнительной эмиссии акций закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 41, ст. 374).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)