Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1126 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 шілде N 1037
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1 "Қазақстан Республикасы салық қызмет органдарының кәсіпкерлік
қызметпен айналысатын жеке адамдарға патент беру тәртібі туралы
ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің
1995 жылғы 16 тамыздағы N 1126
P951126_
қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 28, 336-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года № 1126
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года № 1037
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 г. № 1126 P951126_ "Об утверждении положения о порядке выдачи органами налоговой службы Республики Казахстан патентов физическим лицам, занимающимся предпринимательской деятельностью" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 28, ст. 336).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)