Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы 157 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 шілде N 1040
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобалары жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 44-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 54-1-жолмен толықтырылсын:
"54-1.  Жарнама   Мәдениет, ақпарат және қазан қараша желтоқсан"
туралы    қоғамдық келісіммині,
Әділетмині
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года № 1040
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 44, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 54-1, следующего содержания:
"54-1 О рекламе    МКИОС,     октябрь ноябрь декабрь"
Минюст
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)